Brankárska hokejka Bauer Supreme 3S Pro

-6% Posledné kusy !
5 bodov do vernostného systému 30 dní na vrátenie

BAUER

Bauer 3S Pro obsahuje kľúčové revízie a vylepšenia zamerané na vyššiu odolnosť a lepší výkon vašej hokejky. viac

Štandardná cena 219 €. Ušetríte 6% (13,20 €) 205,80 €

Táto varianta je vypredaná skúste sa informovať o dostupnosti
ks
BAUER

Bauer 3S Pro obsahuje kľúčové revízie a vylepšenia zamerané na vyššiu odolnosť a lepší výkon vašej hokejky. viac

FarbaVeľkosť brankárska hokejkaStrana brankárTyp zahnutia Dostupnosť Cena Množstvo (ks)
Brankárska hokejka Bauer Supreme 3S Pro strieborná 26" Hokejka v ľavej ruke (opačné garde) P31 Na externom sklade 205,80 €

V porovnaní s Bauer Supreme UltraSonic Pro sa Bauer 3S Pro Senior vyznačuje vyššou kvalitou konštrukcie a materiálov. 

Úplne nová pre rok 2020, Bauer pokračoval s jednou zo svojich revolučných línií hokejok Supreme a predstavil brankársku hokejku Bauer Supreme 3S Pro Senior.

Bauer 3S Pro obsahuje kľúčové revízie a vylepšenia zamerané na vyššiu odolnosť a lepší výkon vašej hokejky. Počnúc hornou časťou brankárskej hokejky Bauer Supreme 3S Pro vyrobený s konštrukciou z uhlíkového skla, ktorá je navrhnutá tak, aby odolala nárazom pukov pri vysokej rýchlosti, ktoré môžu zasiahnuť túto oblasť.

Bauer naďalej využíva svoju kontrolnú zónu s Griptac, aby brankárovi poskytol bezkonkurenčnú priľnavosť na hokejke bez váhy tradičných hokejových pások. Bauer na pádlo vrátil svoju revolučnú Ergo+ konštrukciu, ktorá tvaruje a prispôsobuje túto hokejku tak, aby poskytovala vysokú odolnosť a ľahký dizajn. Pádlo bude tiež obsahovať jadro Expand Cel Core, ktoré pomáha vyvážiť túto hokejku a zároveň pomáha s aspektom odolnosti.

Nakoniec, v čepeli a zahrnutá v pádle 3S Pro, technológia Textreme udržuje túto hokejku na neuveriteľne ľahkej konštrukcii, ktorá je navrhnutá tak, aby presne presmerovala puky mieriace na bránu. V porovnaní s Bauer Supreme UltraSonic Pro Senior sa Bauer 3S Pro Senior vyznačuje vyššou kvalitou konštrukcie a materiálov.

Ak ste elitný brankár, ktorý hľadá jedinečný výkon od brankárskej hokejky so špecifickým dizajnom zameraným na odľahčenú konštrukciu, nehľadajte nič iné ako brankárska hokejka Bauer Supreme 3S Pro Senior.

Parametre

Farba strieborná
Veľkosť brankárska hokejka 26"
Strana brankár Hokejka v ľavej ruke (opačné garde)
Typ zahnutia P31
Výkonnostná trieda profesionálny hokej, poloprofesionálny hokej a kontaktné amatérske súťaže

Príslušenstvo3