Profilovanie nožov

V novootvorených priestoroch na Budyšínskej 8 v Bratislave, Vám vždy zaručíme profesionálne nabrúsenie a profilovanie korčúľ. 

Kvalitné profilovanie garantuje prvotriedna brúska švédskej výroby Pro-Sharp 2001 AllPro-SC, ktorá má vynikajúcu reputáciu vo všetkých hokejových kluboch po celom svete (NHL, KHL) alebo u profesionálnych korčuliarov. Diamantový kotúč zaručí precízne nabrúsenie, ktoré dlho vydrží. Vďaka tomu bude Vaše korčuľovanie ostré, čisté a stabilné zároveň. Najmodernejší upínací mechanizmus zabezpečuje automatické centrovanie. Vďaka tomu budú Vaše korčule dôkladne a súmerne nabrúsené po celej dĺžke noža.

56042993ec6e4b-brusenie-korcul-bratislava

Okrem tradičného brúsenia korčúl sa špecializujeme aj na tzv. profilovanie, vďaka ktorému posuniete svoje korčuliarske schopnosti o level vyššie. Jednoducho Vám profil noža korčule upravíme podľa Vášho štýlu korčuľovania alebo hráčskeho postu. Na ľade tak budete rýchlejšíobratnejší a citeľne stabilnejší. Viac sa dozviete v článku: Profilovanie nožov - viditeľne lepšie výsledky na ľade.

15d489ffc4f12d-profilovanie-korcul-bratislava

  • Ak nie ste z BA stačí Vaše nože poslať ku nám a my ich obratom pošleme naprofilované.
  • Korčule neprofilujeme na počkanie, jeden pár trvá 40 - 60 minút!
  • Profilovanie nožov  30 € (brúsenie v cene) 40 - 60 minút!
  • Profilovanie nožov kúpené u nás 20 € (brúsenie v cene) 40 - 60 minút!
  • Profilovanie nožov  RamonEdge 35 € (brúsenie v cene) 60 - 80 minút!

Aktuálny cenník všetkých našich služieb nájdete tu.