Juniorské brankárske betóny

Juniorské brankárske betóny sa pohybujú veľkostiach od 26+1 do 30+1. Na zaručenie skvelej ochrany voči lietajúcim pukom odporúčame zvoliť brankárske betóny overených značiek ako Bauer alebo CCM. Nielenže sa dokonale prispôsobia dolným končatinám brankárov, ale navyše ich konštrukčný systém vyzdvihuje kvality ako ľahkosť, voľnosť pohybu a samozrejme nadpriemernú ochranu. Pre začínajúcih brankárov sú v ponuke modely s priaznivou cenou a ochranou ktorá úplne postačuje, intuitívnym zapínaním pomocu zipsov a odolnou vonkajšou vrstvou, ktorá zaručí dlhú životnosť aj pri častom hraní. Pre brankárov ktorý hľadajú o čosi lepšiu výstroj sú prichystané ľahké betóny s prelomovými technológiami, vďaka ktorej sú betóny extrémne tuhé a trvanlivé.

 

Najpredávanejšie

Brankárske betóny Bauer GSX S23 Jr
500 € –13 %
Brankárske betóny Bauer GSX S23 Jr
Externe skladom (1 ks)
Kód: 1061593-3
Pôvodne: 500 €  (–13 %)
435 €
Brankárske betóny Bauer GSX Jr
419 € –13 %
Brankárske betóny Bauer GSX Jr
Skladom (1 ks)
Kód: 130325
Pôvodne: 419 €  (–13 %)
364,50 €
2 položiek celkom
Brankárske betóny Bauer GSX S23 Jr
500 € –13 %
435 €

Brankárske betóny Bauer GSX sú solídnou voľbou pre rekreačného alebo príležitostného brankára. Sú postavené v tvare Bauer's Supreme línie s flexom Vapor's break nad a pod...

Kód: 1061593-3
Brankárske betóny Bauer GSX Jr
419 € –13 %
364,50 €

Brankárske betóny Bauer GSX sú solídnou voľbou pre rekreačného alebo príležitostného brankára.

Kód: 130325

Inovatívne rozmiestnenie suchých zipsov v kombinácií spolu s koženými remeňmi udrží betóny v stabilnej polohe bez posúvania počas hry. Na výber máte modely s jedným a dvoma ohybmi kolena, či už preferujete väčšiu pružnosť alebo pevnosť podľa vašich individuálnych preferencií. Do ponuky sme taktiež zaradili exempláre s hladkým a rovným vonkajším povrchom pre ešte lepšiu kontrolu nad pukom. Pre maximálne pohodlie brankára ponúkame tiež juniorské betóny s odnímateľnými časťami, ako sú polstrovanie v lýtkovej oblasti, polstrovanie vnútornej strany kolien alebo uťahovacie zipsy. Ak chcete byť na ľade neprehliadnuteľný, alebo sa zladiť do tímových farieb, ponúkame možnosť dokúpiť si k betónom prilepovacie časti v rôznych farebných variáciách. Ak si neviete vybrať veľkosť, poradí vám náš sprievodca výberom betónov.