BAUER

Spoločnosť Bauer Hockey je najuznávanejším dizajnérom, predajcom a výrobcom hokejovej výstroje na svete. Bola založená v roku 1927 v meste Kitchener v provincii Ontario a vyvinula prvé korčule, ktoré sa pripevnili na nohu a navždy zmenili hokejovú hru. Odvtedy spoločnosť Bauer Hockey pokračuje vo vývoji najvyhľadávanejších produktov v tomto odvetví a inšpiruje generáciu za generáciou hráčov na celom svete. Túto značku netreba nijako predstavovať, je lídrom v predaji hokejových korčúľ, hokejok a iných doplnkov.  

#showmore#

Úvod:

V srdci každého vášnivého hokejistu sa skrýva hlboké uznanie pre bohatú históriu hry a vývoj jej hokejového výstroja. Medzi nespočetným množstvom značiek je jedno meno neustále symbolom inovácie, kvality a neochvejnej oddanosti tomuto športu: Bauer Hockey. Spoločnosť Bauer sa vydala na cestu, ktorá trvá už takmer sto rokov, a nielenže formovala spôsob, akým sa hrá hokej, ale stala sa aj symbolom dokonalosti na celom svete. V tomto komplexnom prieskume sa ponoríme do fascinujúceho sveta spoločnosti Bauer, odhalíme jej dedičstvo, inovácie a vplyv, ktorý mala na hokejovú komunitu.

Odkaz vytesaný do ľadu:

V roku 1927 sa v Kitcheneri v Ontáriu začal písať príbeh hokejovej značky Bauer, ktorá tu urobila prvé kroky k svojej veľkosti. V priebehu rokov spoločnosť Bauer svojím odhodlaním posúvať hranice inovácií zmenila tento šport. Od priekopníckych návrhov korčúľ, hokejok a ochranného výstroja až po zavádzanie revolučných materiálov a výrobných postupov, spoločnosť Bauer neustále určuje nové kritériá pre celé odvetvie.

Inovácie, ktoré zmenili spôsob hry

1. Držiak noža (holder) Tuuk:

V roku 1979 spoločnosť Bauer Hockey predstavila držiak noža Tuuk, revolučnú novinku, ktorá zmenila spôsob korčuľovania hráčov. Holder Bauer Tuuk bol vybavený rýchloupínacím mechanizmom, ktorý hráčom umožňoval rýchlu výmenu noža, čím sa zvýšila ich obratnosť a rýchlosť na ľade. Táto inovácia nielenže poskytla hráčom konkurenčnú výhodu, ale stala sa aj štandardom v tomto odvetví. Systém Tuuk si obľúbili korčuliari na všetkých úrovniach, od amatérov až po profesionálov, ktorí ocenili jeho jednoduchú údržbu a lepší výkon.

2. Rad Vapor a Supreme:

Produktové rady Bauer Vapor a Supreme predstavujú vrchol technológie korčúľ a hokejok. Rad korčúľ Vapor je určený pre hráčov, ktorí hľadajú obratnosť a rýchlosť. Tieto korčule majú zúžený strih, ktorý poskytuje príjemný pocit okolo chodidla a členku a umožňuje rýchle a presné pohyby. Ľahká konštrukcia korčúľ Vapor zlepšuje manévrovateľnosť hráčov, vďaka čomu sú obľúbené medzi útočníkmi a ofenzívne ladenými hráčmi.

Na druhej strane, modelový rad Supreme je prispôsobený hráčom, ktorí uprednostňujú silu a presnosť strely. Hokejky Supreme sú skonštruované z pokročilých materiálov, ako napríklad z uhlíkových vlákien TeXtreme, ktoré zvyšujú odolnosť bez toho, aby sa znížil výkon. Konštrukcia hokejok sa zameriava na prenos energie, čo umožňuje hráčom vystreliť silné a presné strely, vďaka čomu sú obľúbenou voľbou medzi obrancami a ťažkotonážnymi strelcami.

Korčule rady Supreme sú zase určené pre silových hráčov ktorí hľadajú oporu a stabilitu. Sú perfektné pre technických, silových korčuliarov ktorí majú radi rýchlosť, hlavne v priamom smere. Sú ideálne pre hráčov ktorí pri sklzoch idú radi do kolien a využívajú maximálny možný rozsah korčule.

Poznámka: modelová rada hokejok Supreme bola stopnutá v roku 2022 - Oslali dve veľmi úspešná modelové línié hokejok Vapor a Nexus z ktorých najobľúbenejšia je Nexus Sync.

3. Pokročilý ochranný výstroj:

Hokejová spoločnosť Bauer dbá na bezpečnosť hráčov, čoho príkladom je jej pokročilý ochranný výstroj, ktorý obsahuje inovatívne materiály a konštrukčné prvky na minimalizáciu zranení a zároveň maximalizuje pohodlie. Jednou z kľúčových technológií používaných v ochrannej výstroji Bauer je pena PORON XRD. Táto inteligentná pena pri náraze okamžite stvrdne a poskytuje vynikajúcu absorpciu nárazov a flexibilitu. Vďaka tomu sa hráči môžu bez obáv zapojiť do intenzívnej hry s vedomím, že ich výstroj poskytuje optimálnu ochranu bez toho, aby im bránila v pohybe.

Ochranná výbava Bauer navyše obsahuje funkcie, ako je napríklad technológia Bauer 37,5, ktorá využíva telesné teplo na odparovanie vlhkosti a reguláciu telesnej teploty, čím udržiava hráčov v suchu a pohodlí počas celej hry. Integrácia takýchto špičkových materiálov zaručuje, že sa hráči môžu sústrediť na svoj výkon bez obáv o svoju bezpečnosť, čo im umožňuje hrať na ľade čo najlepšie.

Tieto inovácie od spoločnosti Bauer Hockey nielenže nanovo definovali hru, ale tiež stanovili nové štandardy výkonu, pohodlia a bezpečnosti. Neustálym posúvaním hraníc technológií a dizajnu zostáva spoločnosť Bauer priekopníkom v hokejovom priemysle, formuje budúcnosť tohto športu a umožňuje hráčom naplno využiť svoj potenciál.

Štatistiky a vplyv na hokejový svet:

  • Dominancia v NHL: Vplyv značky Bauer v NHL je ohromujúci: približne 70 % profesionálnych hráčov si vyberá korčule Bauer. Táto štatistika vypovedá o dôveryhodnosti značky a jej výkonnosti na najvyššej športovej úrovni.
  • Globálny dosah: Globálne pôsobenie značky Bauer sa rozprestiera v každom kúte sveta, ktorý miluje hokej. Jej vybavenie sa vo veľkej miere používa v medzinárodných ligách, vďaka čomu si ju vyberajú hráči z rôznych prostredí a na rôznych úrovniach zručností.
  • Rozvoj mládeže: Iniciatívy spoločnosti Bauer v oblasti rozvoja mládeže sú chvályhodné. Prostredníctvom komunitných programov, sponzorstva a partnerstiev podporuje spoločnosť Bauer novú generáciu hokejových talentov, čím zabezpečuje rast a inkluzívnosť tohto športu.

Záväzok spoločnosti Bauer presahuje hranice klziska:

Spoločnosť Bauer Hockey si uvedomuje, že jej vplyv presahuje profesionálnu arénu. Spoločnosť sa aktívne zapája do filantropických aktivít a podporuje charitatívne účely súvisiace so vzdelávaním, zdravím a rozvojom komunity. Tieto iniciatívy ukazujú odhodlanie spoločnosti Bauer pozitívne ovplyvňovať spoločnosť a sú v súlade s hodnotami hokejovej komunity, ktorej slúži.

Sme spoľahlivý, oficiálny Bauer shop s hokejovou výstrojou a doplnkami tejto populárnej značky.

525 položiek celkom
Kolieskové korčule Bauer RS Sr
162 € –21 %
127,90 €

Kolieskové korčule Bauer RS ​​sú skvelou voľbou pre každého, od príležitostného korčuliara až po toho, kto si chce prvýkrát zahrať hokej na kolieskových korčuliach.

Kód: 123008
Remienok na prilbu Bauer
5 € –2 %
4,90 €

Univerzálne náhradné podbradné remienky na hokejovú prilbu s jedným zacvaknutím.

Kód: 1028478-1
Ochrana čepele Bauer Blade Protector
40 € –10 %
36 €

Plastová ochrana čepele Bauer bola navrhnutá a skonštruovaná tak, aby ste si mohli vziať hokejku na ľad kamkoľvek mimo ľadu.

Kód: 1063154-2
Tréningový dres Bauer S19 Sr
25 € –14 %
21,30 €

Hokejový tréningový dres Bauer Flex tvorí ľahký, ale odolný dizajn, ktorý možno použiť na tréningy alebo zápasy.

Kód: 1361020
Skrutka na mriežku Dome Screw
1,50 €

Náhradná skrutka Dome Screw na zapínanie mriežky vzadu na prilbe.

Kód: 1037664
Puk Bauer Slivver
Puk Bauer Slivver
Momentálne nedostupné
10 €

Najpredávanejší puk na inline hokej značky Slivvver je dostupný v červenej alebo čiernej farbe.

Kód: 1049840
Štucne Bauer Flex S19 Sr
30 € –15 %
25,50 €

Hokejové štucne Bauer Flex využívajú vysoko výkonnú, ľahkú a priedušnú polyesterovú konštrukciu, na rozdiel od tradične pletených štucní. Ľahké a kvalitné štucne ktoré dobre...

Kód: 1361128
Bránka Bauer Knee Hockey Goal set
36 € –10 %
32,40 €

Sada Bauer Mini Hockey Goal sa dodáva s jednou mini bránkou v profesionálnom štýle, dvoma mini hokejkami a jednou penovou minihokejovou loptičkou, vďaka čomu je skvelou voľbou...

Kód: 1046682
Prilba Bauer IMS 5.0 Combo
90 € –12 %
Prilba Bauer IMS 5.0 Combo
Externe skladom (1 ks)
79,20 €

Hokejová prilba Bauer IMS 5.0 Combo je najpoužívanejšia v kategórii začínajúcich hráčov pretože ponúka špičkový vzhľad a vlastnosti za dostupnú cenu.

Kód: 1215678
Hokejový suspenzor Bauer
25 € –8 %
22,90 €

Suspenzor Bauer poskytuje celkovú ochranu vašej životne dôležitej oblasti. Sú veľmi obľúbené, pretože závesný systém drží chránič na mieste, keď ochranu najviac potrebujete.

Kód: 1285007
Hokejové traky Bauer
Hokejové traky Bauer
Skladom (1 ks)
od 16 €

Traky Bauer sú navrhnuté tak, aby pomohli udržať hráčske nohavice v bezpečí a na mieste počas hry.

Kód: 1035588-3
Skrutka Bauer/Mission s guľatou hlavičkou
1,20 €

Mission/Bauer -Skrutka pre inline holder s okrúhlou hlavičkou

Kód: 1036210
Hokejka Bauer Nexus Performance Jr
od 95 €–16 %
od 79 €

Séria Nexus Junior Performance je vyrobená pomocou špecifických technológií pre rozvoj hráčov a je navrhnutá tak, aby pomáhala zlepšovať zručnosti a zvyšovať sebadôveru.

Kód: 1119337
Ponožky Bauer Performance Low
20 € –10 %
18 €

Hokejové ponožky Bauer Performance Low poskytujú špičkový strih, pocit v tenkých, mierne kompresných ponožkách za dostupnú cenu.

Kód: 1059309-11
loptička Bauer Extreme Density
6 € –15 %
5,10 €

Spĺňa štandardy líg, ktoré si vyžadujú tvrdšiu a ťažšiu loptu

Kód: 1049655
Bránky Bauer Knee Hockey Goal set
52 € –5 %
49,40 €

Sada Bauer Mini Hockey Goal sa dodáva s dvoma mini bránkami v profesionálnom štýle, mini hokejkami a penovými loptičkou, vďaka čomu je skvelou voľbou pre každého, kto chce začať...

Kód: 1046684
Hokejový suspenzor Bauer Mesh Sr
35 € –12 %
30,80 €

Suspenzor Bauer Core Mesh má pohodlný voľný strih vyrobený z odolnej nylonovej sieťoviny s vlastnosťami proti zápachu, ktorá vás udrží v chlade a pomôže bojovať proti zápachu.

Kód: 1285649
Ušnicové slučky Bauer 5100/4500
14 € –10 %
12,60 €

Bauer Ear Loops sú univerzálne pre všetky hokejové prilby.

Kód: 1036445-1
Čísla na prilbu Bauer
Čísla na prilbu Bauer
Skladom (>3 ks)
2,50 €

Nalepovacie čísla na prilby Bauer na rozpoznávanie hráčov.

Kód: 31087
Detské ribano Bauer Neck Protect Top
Novinka
68 € –12 %
59,80 €

Ribano Bauer Neckprotect s dlhým rukávom kombinuje vysoko výkonnú základnú vrstvu s elitnou ochranou krku.

Kód: 1059578-6
Šiltovka Bauer S22 CORE
34 € –10 %
30,60 €

Nastaviteľná šiltovka Bauer Core má na priezore a predných paneloch technickú tkaninu pre prémiový a vysokovýkonný pocit.

Kód: 1062048-4
Ponožky Bauer Pro Supreme
34 € –15 %
28,90 €

Hokejové ponožky Bauer Pro Supreme podporujú výbušnejšie štarty a silnejšie kroky pre korčuliarov v štýle Supreme.

Kód: 1058844-11
Ponožky Bauer Pro Vapor
34 € –15 %
Ponožky Bauer Pro Vapor
Skladom (1 pár)
28,90 €

Hokejové ponožky Bauer Pro Vapor podporujú lepší cit a odozvu pre korčuliarov v štýle Vapor.

Kód: 1058843-12
Kolieskové korčule Bauer RSX Sr
190 €–20 %
od 152 €

Nový model iline-kolieskových korčúľ pre leto 2019 - Bauer RSX sú korčule na amatérsky in-line hokej, ale aj vonkajšie vychádzky.

Kód: 1410155
Loptička Bauer NO BOUNCE WARM
4 € –10 %
3,60 €

Hokejová loptička Bauer Warm je skvelou voľbou pre vonkajšie alebo vnútorné hry.

Kód: 1046638
Chrániče nožov Bauer S23
Novinka
20 € –10 %
18 €

Klasické hokejové návleky na nože Bauer skvelo chránia oceľ pred otupením alebo strhnutím hrany.

Kód: 1062202-10
Rukavice Bauer X Jr
70 € –15 %
Rukavice Bauer X Jr
Skladom (3 ks)
59,50 €

Juniorské rukavice Bauer X sú ideálnou voľbou pre úplne nových alebo rekreačných hráčov. Majú skvelý ochranný balík, ktorý je strategicky navrhnutý pre základný hokej.

Kód: 1232694
Rukavice Bauer X Int
80 € –15 %
Rukavice Bauer X Int
Skladom (2 ks)
68 €

Rukavice Bauer X sú ideálnou voľbou pre úplne nových alebo rekreačných hráčov. Majú skvelý ochranný balík, ktorý je strategicky navrhnutý pre základný hokej.

Kód: 1232688
Bránka Bauer Pro Knee Hockey Goal set
49 €

Bránka Bauer knee hockey je ideálna zábava pre malých hokejistov a ich rodičov.

Kód: 1053211
Plexi Bauer Euro Pro
45 € –10 %
Plexi Bauer Euro Pro
Skladom (>3 ks)
40,50 €

Plexi Bauer Euro Pro je vyrobené z polykarbonátu testované proti silným nárazom a potiahnuté obojstranným povlakom proti poškriabaniu.

Kód: 1039933
Detské chrániče holení Bauer X
45 € –13 %
38,90 €

Hokejové chrániče holení Bauer X používajú formovaný plast a hustú štandardnú penu, ponúkajú tak začiatočnému hráčovi skvelé chrániče a dostatočnú ochranu.

Kód: 1250194
Hokejová bránka Bauer Junior Rec Steel 48"
61 € –10 %
54,90 €

Bránka Bauer Junior Rec Steel 48" je skvelý tréningový nástroj pre juniorských strelcov gólov.

Kód: 1046694
Hokejový suspenzor Bauer Mesh Jr
32 € –12 %
28,10 €

Suspenzor Bauer Core Mesh má pohodlný voľný strih vyrobený z odolnej nylonovej sieťoviny s vlastnosťami proti zápachu, ktorá vás udrží v chlade a pomôže bojovať proti zápachu.

Kód: 1285659
Rozhodcovská píšťalka Bauer Official
6 €

Píšťalka Bauer Official ponúka technicky vynikajúci dizajn, ktorý uprednostňujú profesionálni rozhodcovia NHL. Plastová píšťalka je veľmi odolná, takže vydrží

Kód: 1035717
s24 kolieskove korcule bauer vapor x3 1
Novinka
269,95 € –12 %
237,55 €

Korčule Bauer Vapor X3 S24 sú vynikajúcou voľbou pre príležitostných alebo začínajúcich inline-hokejistov, ktorí hľadajú kvalitné korčule na hru!

Kód: 1064225-1
Hokejka Bauer PROTO R S23 Jr
od 220 €–15 %
od 187 €

Pridajte klam do svojej hry s hokejkou Bauer Proto-R! Proto-R, postavená na hokejke číslo 1 NHL Bauer s technológiou Boron Fiber, sa nepodobá žiadnej inej hokejke v hre!

Kód: 1062538-15
Chrániče ramien Bauer X Jr
60 € –13 %
52,20 €

Juniorská hokejová vesta Bauer X má nielen nový svieži vzhľad, ale športovú pevnú ochranu a neuveriteľne pohodlné nosenie vhodná pre úplne nového alebo rekreačného hokejistu.

Kód: 1270746
Plexi Bauer Concept 3 Full Shield
80 € –13 %
69,60 €

Bauer Concept 3 Full Shield je ďalšou generáciou jedného z najpoužívanejších plných plexi v hokeji.

Kód: 1220111
Hokejka Bauer Vapor HyperLite 2 Jr
od 199,96 €–20 %
od 169,15 €

Novinka pre rok 2023, Bauer prináša revolúciu do svojej najobľúbenejšej rady hokejok Bauer Vapor Hyperlite 2.

Kód: 1117075-57
Hokejka Bauer Nexus Sync Special Color Int
270 €–15 %
od 229,50 €

Hokejka Bauer Nexus Sync teraz v limitovaných farbách prináša úplne nový význam prepojenia medzi vašimi rukami, hokejkou a hrou.

Kód: 1063125-38
Korčule Bauer Vapor X3 Sr
350 € –15 %
297,50 €

Hokejové korčule Bauer Vapor X3 sú absolútna novinka 2023 ktoré boli navrhnutá tak, aby úplne maximalizovali rýchlosť a pohyblivosť, ako ešte nikdy predtým.

Kód: 1106335-28
Nákrčník Bauer NLP7
20 € –10 %
18 €

Do 18 rokov patrí k povinnej výbave každého mladého hokejistu. Je vyrobený z príjemného materiálu, ktorý neškriabe.

Kód: 1042882
Plastový úchyt na mriežku
1,50 €

Úchyt Bauer na bok prilby pomáha zaistiť hokejovú mriežku alebo celý štít.

Kód: 1034726
Skrutka na mriežku 1/4
Skrutka na mriežku 1/4
Skladom (>3 ks)
0,90 €

Náhradná skrutka na prilbu ktorá drží mriežku alebo bočné dorazy mriežky na hokejovej prilbe.

Kód: 103471900
Chrániče lakťov Bauer X Sr
45 € –13 %
39,15 €

Seniorské chrániče lakťov Bauer X ponúkajú skvelý chránič pre začínajúcich alebo rekreačných hokejistov.

Kód: 1260164-1
Rukavice Bauer Vapor 3X Sr
130 € –13 %
Rukavice Bauer Vapor 3X Sr
Externe skladom (2 ks)
113,10 €

Rukavice Bauer Vapor 3X sú vybavené ľahkým balíkom s dobrou ochranou na výkonnostnej úrovni, ktorá hráčom za menej peňazí poskytuje veľa hodnoty.

Kód: 1232900
Rukavice Bauer X Sr
85 € –15 %
72,20 €

Seniorské rukavice Bauer X sú ideálnou voľbou pre úplne nových alebo rekreačných hráčov. Majú skvelý ochranný balík, ktorý je strategicky navrhnutý pre základný hokej.

Kód: 1232682
Detská prilba Bauer Prodigy Combo
90 € –15 %
Detská prilba Bauer Prodigy Combo
Externe skladom (2 ks)
75,90 €

Hokejová helma Bauer Prodigy s mriežkou je vynikajúcou voľbou pre každého mladého hokejistu.

Kód: 1216411
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 11 - 525 položiek celkom