Syntetický ľad Steel 10 ks

Kód: 2112022
Značka: Steel
199 € / ks 19,90 € / 1 ks
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
S týmito podlahovými doskami môžete trénovať S alebo BEZ korčulí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Korčuľovanie, streľba, prihrávky, manipulácia s hokejkou, to všetko bez problémov pre inovatívny systém syntetického ľadu od STEEL. Panely sa veľmi ľahko skladajú a vytvárajú hladký povrch vhodný na korčuľovanie. Premeňte svoj suterén alebo garáž na klzisko. Môžete si ich ľubovoľne nakladať alebo na nich parkovať.

 • Pre vnútorné a vonkajšie použitie
• Rýchly a jednoduchý klikací systém
• Mimoriadne odolný 
• Veľmi jednoduchá starostlivosť
• Jednoduchá montáž a preprava

Rozmery: 46 cm x 46 cm x 1,3 cm
Obsah: 10 panelov (približne 2,1 m²)
Vlastnosti: tréning na ľade, mimo ľadu / vhodné na použitie s korčuľami (bez zubkou)

Väčší počet vieme individuálne naceniť. Kontaktujte nás info@hokejovekorcule.sk

Dôležité informácie o produkte:
STEEL Synthetic Ice Plates sú tréningovou pomôckou pre hráčov ľadového hokeja na precvičovanie korčuľovania mimo bežného tréningu na ľade. Vďaka povahe materiálu sa kĺzavé vlastnosti dajú porovnávať s tými na skutočnom ľade len v obmedzenej miere. To má za následok vyššie úsilie, čím sa zároveň dosiahne pozitívny tréningový efekt. Hokejisti vo všeobecnosti potrebujú 30 až 60 minút tréningového času, aby si mohli precvičiť svoje zručnosti na našich umelých ľadových plochách STEEL.
Odporúčanie: malé balenia produktov sú vhodné na nácvik manipulácie s palicou a nácviku strely, na tréning zručností a korčuľovania odporúčame množstvo piatich 10 ks balení a viac. Na fotkách sme nainštalovali plochu siedmich balení (70 panelov).

Dodatočné parametre

Kategória: Strelecké dosky a plochy
Hmotnosť: 8 kg
Balenie: 10ks
Nevypĺňajte toto pole:
M Avatar autora nekompatibilita 25.12.2023 21:43
Dobrý deň. Mali ste niekto skúsenosti stým že dielce neboli kompatibilné kvôli inému rozmeru? Na krabici je písané 48cm x 48cm. Ale reálne čo som už mal doma boli 48,2cm a posledné dve balenia čo som kúpil majú 48,4 a kvôli tomu ich nemožno spojiť. Ak to chcem urobiť nasilu, vznikajú mi všade kopce a bubliny.
Odpovedať

Nemecká značka Steel je tu s nami od roku 1990 a vypracovala si povesť kvalitného a zároveň veľmi cenovo atraktívneho dodávateľa hokejových doplnkov. V ponuke nájdeme rôzne príslušenstvo ako loptičky, puky, dresy, štucne, chrániče krku, tašky a mnohé ďalšie. Ak hľadáte neprekonateľný pomer kvality a ceny, ste na správnom mieste.