Nahrávač One Time Passer

Kód: 68299
Značka: POTENT HOCKEY
82 € –15 %
Nahrávač One Time Passer
82 € –15 % 68,90 € / ks
Momentálne nedostupné
One-Timer nahrávač je perfektná pomôcka pre hráčov, ktorí hľadajú tréningovú pomôcku pre zlepšenie prihrávky. One-Timer nahrávač umožňuje hráčovi simulovať herné situácie v pohodlí vlastného domova alebo kdekoľvek mimo ľadu. Pomocou nahrávača zlepšíte prihrávky, príjem puku a strelu z prvej.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hokejový nahrávač One Timer se jednoducho pripevní na akúkoľvek streleckú dosku a je pripravený k použitiu. Slúži na tréning stickhandlingu, nahrávok, spracovaniu nahrávok a strely z prvej. Jedná sa o výbornú pomôcku pre všetky vekové kategórie. Nahrávač spolu zo streleckými doskami používajú hobby hráči v domácich podmienkách, ale tak isto aj profesionáli.

 Jednoduchá inštalácia na podložku pomocou dvoch šróbov. Super pomôcka pre individuálny tréning.  Rozvíja rýchlosť rúk a zdokonaluje prihrávku a príjem prihrávky.

Dodatočné parametre

Kategória: Strelecké dosky a plochy
Hmotnosť: 0.5 kg
Farba: modrá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Potent Hockey je špičkovým výrobcom hokejových tréningových pomôcok na celom svete a spolupracuje s niektorými z najväčších hokejových značiek. Za posledných 12 rokov značka získala viac ako 60 patentov na tréningové technológie. Spoločnosti dôveruje viac ako 100+ hráčov NHL, a tisíce mladých hokejistov a trénerov.