Puk Green Biscuit Original

Kód: 130520111
Značka: GREEN BISCUIT
16 € –19 %
Puk Green Biscuit Original
16 € –19 % 12,90 € / ks 12,90 € / 1 ks
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Najlepší off-ice puk na trhu! Základnou myšlienkou pri vytváraní puku Green Biscuit Original bolo vyrobiť puk, ktorý sa pri hraní na ulici nebude pretáčať a poskakovať. Puk, s ktorým by išlo hrať vonku tak ako na ľade. Myšlienka dobrá, ale ako taký puk vyrobiť? Ako znížiť trenie a vibrácie puku?

Detailné informácie

Podrobný popis

Rozmery puku Green Biscuit sú zhodné s rozmermi hokejového puku, Green Biscuit má však nižšiu hmotnosť. Je o 28 gramov ľahší a vďaka tomu sa na vonkajšom povrchu (asfalt, betón) pôsobením nerovností správa rovnako ako klasický hokejový puk na ľade (kĺže, nezasekáva sa). Green Biscuit má dvojdielnu pohyblivú konštrukciu, ktorá je spojená tromi kovovými skrutkami, medzi ktorými sú navyše dištančné gumy. Tento šikovný systém funguje ako tlmič, ktorý zabraňuje puku pretáčať sa a poskakovať pri každom kontakte a rýchlejšom pohybe. Green Biscuit sa na hrubom povrchu nepretáča a nezasekáva ako klasický puk. Je to výborná pomôcka pre tréning rýchlych rúk. Puk nie je určený pre streľbu! Na strelbu môžete použiť strelecký puk Green Biscuit Snipe ktorý je pevnejší. 

Dodatočné parametre

Kategória: Inline puky
Hmotnosť: 0.125 kg
Farba: zelená

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Green Biscuit navrhol a vytvoril Tom Pederson, bývalý hráč NHL. Má za sebou úspešnú kariéru kedy odohral 240 zápasov za San Jose Sharks a Toronto Maple Leafs. Tom navrhol puk tak, aby minimalizoval trenie a vibrácie pri pohybe po povrchoch ako betón a asfalt. Green Biscuit pozostáva z dvoch plastových dielov oddelených tromi kovovými skrutkami a gumovými podložkami.

Tento systém funguje ako tlmič nárazov, ktorý zabraňuje prevráteniu puku. Cieľom Green Biscuit je napodobniť pocit z hokejového puku mimo ľadu. Neskôr sme sa dočkali aj rôznych variácií tohto puku, napríklad Green Biscuit Snipe určený na streľbu, svietiaci puk s označením Alien či Roller na inline hokej.