Syntetický ľad Hockeyshot Revolution SKATE-ABLE

Kód: 119434-2
Značka: HockeyShot
279,95 € –12 %
Syntetický ľad Hockeyshot Revolution SKATE-ABLE
279,95 € –12 % 246,35 € / ks 24,64 € / 1 ks

Zvoľte variant

Dlaždice Synthetic Ice Revolution, navrhnuté pre revolučný zážitok z korčuľovania, vám umožnia spestriť tréning doma. Vďaka ľahkej inštalácii a vylepšenému vzorcu si budete môcť doma vychutnať tie najplynulejšie korčuľovanie a manipuláciu s pukmi.

Detailné informácie

Balenie: 10ks
Tovar vám príde do 7 pracovných dní | 119434-2
Môžeme doručiť do: 5.6.2024
279,95 €
246,35 € / ks

Podrobný popis

Zostavte celý povrch za pár minút! Dlaždice sú vyrobené s patentovaným symetrickým orezávacím systémom, ktorý umožňuje spájať dlaždice v ľubovoľnom smere. Nie je potrebné žiadne špeciálne náradie a flexibilná konštrukcia zvládne aj nerovný terén.

Korčuľujte takmer kdekoľvek! Vďaka zabudovanému samomazaciemu prostriedku sú vaše dlaždice použiteľné za každých podmienok. Nie je potrebný vosk ani prídavné tekutiny, aby ste mohli bez obáv pokračovať v korčuľovaní.

Revolution Tiles možno použiť v interiéri alebo aj vonku! Dlaždice Synthetic Ice Revolution sú vyrobené z odolných materiálov a majú zabudovanú UV ochranu. Sú odolné voči poveternostným vplyvom a odolávajú dažďu, snehu a teplu.

Tento produkt je hrdo vyrobený v Kanade, hneď pred prahom HockeyShot. Použitím iba najkvalitnejších materiálov.

Rozmer jednej dlaždice je 45,7 cm x 45,7 cm.

Hrúbka (11,1 mm) poskytuje trvalý výkon na 3-5 rokov.

10 dlaždíc vytvorí cca 2 metre štvorcové plochy.

20 dlaždíc vytvorí cca 4 metre štvorcové plochy.

Dodatočné parametre

Kategória: Strelecké dosky a plochy
Balenie: 10ks
Farba: biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť HockeyShot predáva hokejové tréningové pomôcky od roku 2007, keď sa firme začalo skutočne dariť. V priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov sa spoločnosť vďaka rýchlemu vzostupu stala priekopníkom a lídrom v tomto odvetví.

Výrobky HockeyShot začali používať hráči z celého sveta, vrátane viac ako 100 hráčov NHL a mnohých profesionálnych tímov. Značka sa zameriava najmä na syntetické ľady, strelecké dosky, bránky, sieťky, terče, nahrávače, puky a mnohé ďalšie tréningové pomôcky pre hokejistov.