Pri poriadnom športovom výkone netreba zabúdať na dôkladnú hydratáciu. Dodajte vášmu telu potrebné tekutiny kúpou praktických hokejových fliaš. Objemné, ale zároveň šikovné flaše, sú vhodné aj na iné druhy športov. Čo je najdôležitejšie, ponúkame len flaše, ktoré nesmrdia umelinou, výborne tesnia a sú šetrné k vaším nervom pri umývaní. Okrem pohodlného oplachovania oceníte aj ich praktickú veľkosť a teda komfortné držanie a pitie. K tomu navyše spoľahlivý náustok a výber z piatich farieb. Materiál je mäkký a navyše prekvapivo odolný, flašu zničíte ozaj ťažko.

Ak chcete obsah flaše udržať v lete chladný a naopak v zime teplý, odporúčame sa poobhliadnuť po termoobale na flašu. Na sklade vo všetkých veľkostiach od 0,5l, cez 0,7l, až po 1 liter. Vyníkajúce termoizolačné vlastnosti sú zaistené kvalitným neoprénom s vysokou hrúbkou.

Ak by ste niekedy potrebovali naraz odniesť až 8 kusov hokejových fliaš, máme pre vás prichystaný nosič fliaš od spoločnosti SherWood. Je ideálny na zápasy a tréningy. Je všestranne športovo využiteľný a vďaka svojej robustnosti vás navyše bude aj dlho sprevádzať.