Brankárska vesta Bauer Vapor X2.9 Int

-25%
5 bodov do vernostného systému 30 dní na vrátenie

BAUER

Brankárska vesta Bauer X2.9 Intermediate zabezpečí ochranu a pohodlie poloprofesionálnym gólmanom na tréningoch i v zápasoch. Brankár sa tak môže sústrediť iba na chytanie bez toho, aby ho niekde niečo tlačilo. viac

Štandardná cena 319 €. Ušetríte 25% (81,10 €) 237,90 €

Táto varianta je vypredaná skúste sa informovať o dostupnosti
ks
BAUER

Brankárska vesta Bauer X2.9 Intermediate zabezpečí ochranu a pohodlie poloprofesionálnym gólmanom na tréningoch i v zápasoch. Brankár sa tak môže sústrediť iba na chytanie bez toho, aby ho niekde niečo tlačilo. viac

Veľkosť Dostupnosť Cena Množstvo (ks)
Brankárska vesta Bauer Vapor X2.9 Int XL Skladom 237,90 €

Základné znaky radu Bauer Vapor Ramená Bauer z radu Vapor sa vyznačujú skoseným tvarom. V ramenách sú stredne široké a smerom k hrudníku sa zužujú.

Vesta je navrhnutá tak, aby nebránila v pohybe a naopak podporila stopercentnú mobilitu pri hre. Ľahká konštrukcia sľubuje ochranu a zároveň chráni pred ostrými projektilmi súperov.

Výstelka vesty poskytne dostatočnú ochranu hrudníka a chrbtice i ramien vďaka chráničom z HD peny. Môžete sa tak bez obáv o svoje zdravie vrhnúť pod nohy útočníkovi v úniku ala Dominátor.

Neobmedzený pohyb v ramenách Nová technológia Bauer Dynamic 3 flex vám dovolí ešte väčší rozsah pohybu v ramenách, než na aký ste boli pri chráničoch Bauer zvyknutí. Vďaka tomu bude diabolsky ťažké prestreliť vás v hornej polovici bránky. Súčasne však ani pri akrobatických zákrokoch nevzniká okolo ramien nekryté miestečko.

Vesta je nastaviteľná v oblasti ramien a brucha. Už sa vám tak nestane, že by ste po letných grilovačkách museli kupovať na novú sezónu väčšie chrániče.

Bezpečie alebo cit? Môžete si zvoliť väčšiu ochranu pridaním ďalšieho odoberateľného chrániča hrudníka. Bez jeho použitia ale budete mať väčší prehľad o tom, kde presne vás puk zasiahol.

Odvod vlhkosti a antibakteriálna úprava Na výrobu výstelky bol použitý kvalitný materiál Thermo Max. Výstelka je veľmi mäkká a príjemná na dotyk. Svojim zložením účinne odvádza vlhkosť od pokožky a tým reguluje telesnú teplotu. Výstelka má antibakteriálnu úpravu, ktorá pôsobí preventívne proti vzniku nežiadúcich baktérií a redukuje tvorbu zápachu.

Parametre

Veľkosť S, M, L, XL