Hokejové šnúrky Howies bavlnené

Kód: H-LC-W96
Značka: HOWIES
5 € / pár

Zvoľte variant

Kvalitné hrubé hokejové šnúrky Howies zo zmesi odolných vlákien vyrobené v Kanade.

Detailné informácie

Dĺžka: 213 cm / 84 ", Farba: biela, Šnúrky: bavlnené
Skladom (1 pár) | H-LC-W84
Môžeme doručiť do: 28.5.2024
5 € / pár
Dĺžka: 243 cm / 96", Farba: biela, Šnúrky: bavlnené
Skladom (>3 pár) | H-LC-W96
Môžeme doručiť do: 28.5.2024
5 € / pár
Dĺžka: 274 cm / 108", Farba: biela, Šnúrky: bavlnené
Skladom (>3 pár) | H-LC-W108
Môžeme doručiť do: 28.5.2024
5 € / pár
Dĺžka: 304 cm / 120", Farba: biela, Šnúrky: bavlnené
Skladom (>3 pár) | H-LC-W120
Môžeme doručiť do: 28.5.2024
5 € / pár

Podrobný popis

Minúta pred úvodným vhadzovaním je najhorší čas, kedy sa ti môže roztrhnúť šnúrka. Zvýšte preto svoju šancu na úspech v zápase s našimi šnúrkami Howies. Sú vyrobené zo zmesi veľmi odolných polyesterových vlákien a vydrží oveľa dlhšie, než obyčajné šnúrky. S našou technológiou lisovania končekov už nikdy nebudete mať problém s rozštiepenými končekmi.

 • vyrobené v Kanade
 • väčší objem pre komfort
 • zalisované končeky
 • veľmi odolná polyesterové vlákna

 

  • 182 mm (72") vhodné do korčuľ yth 8 / 26 EUR - 36 EUR 
  • 213 mm (84") vhodné do korčuľ 3 / 36 EUR - 6 / 40,5 EUR
  • 244 mm (96") vhodné do korčúľ 6 / 40,5 EUR  - 8 / 43 EUR
  • 274 mm (108") vhodné do korčúľ 8 / 43 EUR - 10 / 45,5 EUR
  • 305 mm (120") vhodné do korčúľ 10 / 45,5 EUR - 12 / 48 EUR

Veľkosť je udaná za predpokladu že neviažete šnúrky okolo korčule. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Šnúrky do korčúľ
Dĺžka: 182 cm / 72", 213 cm / 84 ", 243 cm / 96", 274 cm / 108", 304 cm / 120", 330 cm / 130"
Farba: biela
Šnúrky: bavlnené

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

#showmore#

Príbeh Howie's pásky na hokejku je jedinečnou odyseou, ktorá začala v skromných podmienkach a viedla k medzinárodnej uznanosti na poli hokeja. Firma bola založená roku 2002 hokejovým nadšencom Howardom Sieplingom ktorý nebol spokojný s vlastnosťami vtedy dostupných pások na trhu.

Premenil jeho frustrácie na úspešný brand ktorý sa etabloval na poli hokeja na medzinárodnej úrovni a dnes je jedným z najrýchlejšie rastúcich značiek v oblasti výroby hokejových a športových medicínskych pomôcok. Víziou ktorá premenila sen na skutočnosť bolo poskytnúť hráčom odolnú a predovšetkým spoľahlivú pásku na hokejku. Spoločnosť v súčasnosti zamestnáva 25 zamestnancov, ako aj stážistov a sezónnych pracovníkov, vo svojom sídle v Grand Rapids v Amerike. Tam sa tak isto aj vyrába a hrdí sa tzv. “Made in America” nápisom na páske.

Ako roky plynuli, Howie’s sa stal symbolom kvality a inovácií v hokejovom priemysle. Páska si získala srdcia hokejových nadšencov už v zárodkoch a dnes prevláda u hokejových profesionálov ale aj amatérov.

Postupne ako pásky prenikali najmä k športovej elite (zámorské hokejové ligy), vyslúžili si uznanie ako kvalitatívne prvotriedny produkt. Je to najmä kvôli tomu ako nahusto sú jednotlivé vlákna pásky utkané a taktiež kvôli “agresívnemu” lepidlu ktoré jednoducho drží a drží. Páska nemá tendenciu sa odlepovať a ťažko ju predrať používaním.

Howie's sa teší impozantnému počtu tímov v NHL, ktoré ich aktívne používajú, je to až cca 85% tímov tejto prestížnej ligy. To znamená, že 25 z 31 tímov sa spolieha práve na Howies ak ide o starostlivosť o čepeľ hokejky.

Nejde len o samostatnú textilnú pásku ktorá túto značku preslávila, nemenej obľúbené sú ďalšie z rady produktov ako napríklad Howies vosk alebo Howies páska na holene. Tá je mimochodom naozaj odlišná od všetkých ostatných pások aké sme kedy mali možnosť skúsiť a samozrejme hovoríme to v dobrom svetle. A že sme ich teda už vyskúšali niekoľko desiatok… 

Medzinárodný dosah sa nezastavil len v NHL ale Howies takisto boduje napríklad aj v KHL - jednej z najvýznamnejších profesionálnych hokejových líg mimo Severnej Ameriky kde až 18 tímov z celkového počtu 24 zvolilo Howies ako svojho jediného dodávateľa pokiaľ ide o omotávky čepele a starostlivosť o hokejku.

Nezaostávajú ani Európske ligy, ako je tá Švédska (SHL) alebo Fínska. Tu čísla opäť hovoria jasnou rečou - 70% tímov pravidelne používa produkty tejto značky, zdôrazňujúc jej globálnu atraktivitu.

Prvý krát vôbec sme sa pri značke Howies stretli aj s takými produktami ako napríklad špeciálne nožničky na zastrihávanie pásky. Sú to malé šikovné nožničky s veľmi jemnými zúbkami vďaka ktorým sa páska strihá jednoducho a presne.

Veľmi praktická je plechová dóza kde si pásky viete uskladniť aby sa na ne nelepila špina a iné nečistoty a páska sa tak nedegradovala. Pojme presne 3 kusy.

Howies šnúrky, chrániče nožov alebo fľaše s praktickým sosákom sú ďalšie dizajnovo aj funkčne veľmi podarené produkty ktoré ľudia s obľubou vyhľadávajú. Pri fľašiach nám nedá nespomenúť fakt, že nie sú vyrábané zo škodlivých plastov, teda neobsahujú škodlivý bisfenol. Nesmrdia ani po dlhšom čase a hlavne uzáver neprepúšťa vodu.