Hokejové šnúrky Howies voskované tenké

Kód: H-LW-WTH96
Značka: HOWIES
6,90 € –5 %
Hokejové šnúrky Howies voskované tenké
6,90 € –5 % 6,50 € / ks

Zvoľte variant

Kdekoľvek sa hrá hokej, tam Howies svojimi povoskovanými šnúrkami prináša najlepší výkon a stabilitu.

Detailné informácie

Dĺžka: 243 cm / 96", Farba: biela, Šnúrky: voskované
Skladom (>3 ks) | H-LW-WTH96
Môžeme doručiť do: 29.5.2024
6,90 €
6,50 € / ks
Dĺžka: 274 cm / 108", Farba: biela, Šnúrky: voskované
Skladom (>3 ks) | H-LW-WTH108
Môžeme doručiť do: 29.5.2024
6,90 €
6,50 € / ks

Podrobný popis

Povestné šnúrky značky Howies sa tešia veľkej obľube medzi top svetovými hráčmi NHL a to najmä vďaka ich nadpriemerným vlastnostiam :

- vyrobené z odolnych polyesterových vlákien o vysokej hustote a teda vydržia dlhšie ako ste zvyknutí.

- majú precízne lisované končeky preto nebudete mať nikdy problém s rozštiepenými končekmi ktoré sa nedajú navliecť

- prešli úpravou voskovaním nie jeden ale dvakrát, to znamená vyššiu pevnosť a schopnosť lepšie odolávať vode a ľadu. Jednoducho povedané, šnúrky vám  vydržia podstatne dlhšie a zachovajú si svoje pôvodné vlastnosti.

- sú ručne kontrolované (nie strojovo ako u bežných šnúrok) a teda výsledná kvalita spracovania je vidieť už na pohľad a dotyk.

- tenšie ako klasické šnúrky je 0.8 cm, ak chcete klasickú šírku pozrite tu šnúrky Howies voskované

- vyrobené v Kanade. Howies si naozaj dal záležať na tom aby mohol o šnúrkach verejne hovoriť ako o najkvalitnejších hokejových šnúrkach na svete. A my súhlasime !

  • 244 mm (96") vhodné do korčúľ 6 / 40,5 EUR  - 8 / 43 EUR
  • 274 mm (108") vhodné do korčúľ 8 / 43 EUR - 10 / 45,5 EUR
  • 305 mm (120") vhodné do korčúľ 10 / 45,5 EUR - 12 / 48 EUR

Veľkosť je udaná za predpokladu že neviažete šnúrky okolo korčule. 

Dodatočné parametre

Kategória: Šnúrky do korčúľ
Dĺžka: 243 cm / 96", 274 cm / 108", 304 cm / 120"
Farba: biela
Šnúrky: voskované

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

#showmore#

Príbeh Howie's pásky na hokejku je jedinečnou odyseou, ktorá začala v skromných podmienkach a viedla k medzinárodnej uznanosti na poli hokeja. Firma bola založená roku 2002 hokejovým nadšencom Howardom Sieplingom ktorý nebol spokojný s vlastnosťami vtedy dostupných pások na trhu.

Premenil jeho frustrácie na úspešný brand ktorý sa etabloval na poli hokeja na medzinárodnej úrovni a dnes je jedným z najrýchlejšie rastúcich značiek v oblasti výroby hokejových a športových medicínskych pomôcok. Víziou ktorá premenila sen na skutočnosť bolo poskytnúť hráčom odolnú a predovšetkým spoľahlivú pásku na hokejku. Spoločnosť v súčasnosti zamestnáva 25 zamestnancov, ako aj stážistov a sezónnych pracovníkov, vo svojom sídle v Grand Rapids v Amerike. Tam sa tak isto aj vyrába a hrdí sa tzv. “Made in America” nápisom na páske.

Ako roky plynuli, Howie’s sa stal symbolom kvality a inovácií v hokejovom priemysle. Páska si získala srdcia hokejových nadšencov už v zárodkoch a dnes prevláda u hokejových profesionálov ale aj amatérov.

Postupne ako pásky prenikali najmä k športovej elite (zámorské hokejové ligy), vyslúžili si uznanie ako kvalitatívne prvotriedny produkt. Je to najmä kvôli tomu ako nahusto sú jednotlivé vlákna pásky utkané a taktiež kvôli “agresívnemu” lepidlu ktoré jednoducho drží a drží. Páska nemá tendenciu sa odlepovať a ťažko ju predrať používaním.

Howie's sa teší impozantnému počtu tímov v NHL, ktoré ich aktívne používajú, je to až cca 85% tímov tejto prestížnej ligy. To znamená, že 25 z 31 tímov sa spolieha práve na Howies ak ide o starostlivosť o čepeľ hokejky.

Nejde len o samostatnú textilnú pásku ktorá túto značku preslávila, nemenej obľúbené sú ďalšie z rady produktov ako napríklad Howies vosk alebo Howies páska na holene. Tá je mimochodom naozaj odlišná od všetkých ostatných pások aké sme kedy mali možnosť skúsiť a samozrejme hovoríme to v dobrom svetle. A že sme ich teda už vyskúšali niekoľko desiatok… 

Medzinárodný dosah sa nezastavil len v NHL ale Howies takisto boduje napríklad aj v KHL - jednej z najvýznamnejších profesionálnych hokejových líg mimo Severnej Ameriky kde až 18 tímov z celkového počtu 24 zvolilo Howies ako svojho jediného dodávateľa pokiaľ ide o omotávky čepele a starostlivosť o hokejku.

Nezaostávajú ani Európske ligy, ako je tá Švédska (SHL) alebo Fínska. Tu čísla opäť hovoria jasnou rečou - 70% tímov pravidelne používa produkty tejto značky, zdôrazňujúc jej globálnu atraktivitu.

Prvý krát vôbec sme sa pri značke Howies stretli aj s takými produktami ako napríklad špeciálne nožničky na zastrihávanie pásky. Sú to malé šikovné nožničky s veľmi jemnými zúbkami vďaka ktorým sa páska strihá jednoducho a presne.

Veľmi praktická je plechová dóza kde si pásky viete uskladniť aby sa na ne nelepila špina a iné nečistoty a páska sa tak nedegradovala. Pojme presne 3 kusy.

Howies šnúrky, chrániče nožov alebo fľaše s praktickým sosákom sú ďalšie dizajnovo aj funkčne veľmi podarené produkty ktoré ľudia s obľubou vyhľadávajú. Pri fľašiach nám nedá nespomenúť fakt, že nie sú vyrábané zo škodlivých plastov, teda neobsahujú škodlivý bisfenol. Nesmrdia ani po dlhšom čase a hlavne uzáver neprepúšťa vodu.