Hokejová páska Comp-O-Stik biela

Kód: 45415
Značka: Comp-O-Stik
od 5 € až –21 %
Hokejová páska Comp-O-Stik biela
od 5 € až –21 % od 3,99 € / ks

Zvoľte variant

Cieľ pri vytváraní hokejovej pásky Comp-o-stik™ bol veľmi jednoduchý. Mal to byť najlepší dostupný produkt za čo najmenej peňazí.

Detailné informácie

Farba: biela, Rozmer pásky: 24 mm x 25 m
Skladom (>3 ks) | 45415
Môžeme doručiť do: 6.3.2024
5 €
3,99 € / ks
Farba: biela, Rozmer pásky: 24 mm x 50 m
Skladom (>3 ks) | 45416
Môžeme doručiť do: 6.3.2024
10 €
7,90 € / ks

Podrobný popis

Úloha dosiahnuť tento jednoduchý cieľ bola oveľa ťažšia. V hokejovej páske Comp-o-stik™ sme vytvorili produkt, ktorý prekonáva akýkoľvek iný produkt, s ktorým sme sa stretli. Odolný textilný podklad je silnou zmesou prírodných a syntetických vlákien. V kombinácii ponúkajú vynikajúcu odolnosť proti oderu v porovnaní s tradičnými bavlnenými páskami.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pásky na hokejku
Farba: biela
Rozmer pásky: 24 mm x 25 m, 24 mm x 50 m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Comp-O-Stik je jedným z popredných výrobcov hokejových pások. Vyrába sa v USA kde bola aj testovaná profesionálnymi hráčmiHokejová páska Comp-O-Stik je vytvorená s cieľom poskytnúť najlepší dostupný produkt za dostupnú cenu.

Je vyrobená z odolného materiálu z prírodných a zároveň syntetických vlákien, čo jej zaručuje vynikajúcu odolnosť proti oderu a záťaži pri hre. Páska je tiež vysoko odolná voči vlhkosti, čo znamená, že absorbuje veľmi málo vody a minimalizuje hromadenie snehu na čepeli. Vydrží teda dlhšie a hráčom ušetrí čas pri príprave hokejky.