Revolučná brankárska páska Rezztek by Specter Hockey Tape

Kód: 01992
35 € –10 %
Revolučná brankárska páska Rezztek by Specter Hockey Tape
35 € –10 % 31,50 € / ks
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Brankársky Rezztek (Specter Hockey) je revolučná páska ktorá bola vyvinutá hokejovými profíkmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

V špecializovanej firme Specter Hockey Tape vyvinuli patentovaný niekoľkovrstvový materiál, ktorý pomáha zlepšiť presnosť strely, ovládanie puku a prináša dlhšiu výdrž ako tradičná páska. Oproti klasickým hokejovým páskam evidujeme aj ďalšie výhody ako napríkľad trvanlivosť - materiál ma ozaj slušnú životnosť a neúnavne drží (skôr sme mali problém pásku z hokejky odlepiť).

Pri vývoji bolo otestovaných viac ako 500 pások, ktoré testovali top hráči z NHL až po bežných amatérskych hráčov a deti. Oproti tradičnej páske je povrch drsnejší a vďaka patentovanej povrchovej úprave dokáže udeliť puku väčší spin. Vďaka lepeniu na stranu hokejky, pričom spodná hrana čepele ostáva neoblepená kladie menší odpor pri pohybe čepele hokejky po ľade.

Výmena pásky je jednoduchá, pričom nalepenie trvá len niekoľko sekúnd. Výhodou pásky SPECTER HOCKEY TAPE je možnosť potlače pásky, čím sa dá páska prispôsobiť potrebám každého hráča, alebo klubu.

  1. Pásku lep pri izbovej teplote
  2. Pásku lep minimálne 15 minút pred hokejom
  3. Očisti čepeľ od nečistôt
  4. Nalep 3mm od spodnej hrany čepele
  5. Dôkladne pásku pritlač – aktivuješ tým lepidlo

V balení sa nachádzajú 2 páry. ( na 2 hokejky -nalepíte spredu aj zozadu) 

Nezávislá štúdia „Vplyv fyzikálnych vlastností čepele hokejky na strely“ od Martina Plescha v roku 2019 porovnávala Rezztek® s tradičnou páskou. Výsledok? Rezztek® výrazne zlepšuje rýchlosť a presnosť vašej strely. Odolnosť Rezzteku® je bonusom pre všetkých hráčov, ktorí si nemusia každý deň páskovať hokejku.

Materiál: Štyri patentované vrstvy, každá špeciálne navrhnutá pre váš špičkový výkon. Vodeodolné a odpudzujúce, aby ste si zachovali svoj špičkový výkon počas celej hry.

Pridajte sa k hráčom, ktorí používajú Rezztek® na zlepšenie ich výkonu na ľade. Stále viac hráčov prechádza na Rezztek® každý deň. (napr. Zdeno Chara, Andrej Sekera, Filip Hronek a ďalší)

Dodatočné parametre

Kategória: Pásky na hokejku
Hmotnosť: 0.5 kg
Farba: čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Specter Hockey predstavila nový materiál s názvom Rezztek®, ktorý nahrádza tradičnú hokejovú pásku. Tento patentovaný viacvrstvový materiál má drsný a vode odolný povrch, ktorý sa aplikuje na čepeľ hokejky. Rezztek® prináša výhody ako zvýšená presnosť strely, zlepšená kontrola puku a väčšia odolnosť a životnosť v porovnaní so štandardnou páskou.

Vedecké štúdie tiež potvrdili výhody tohto materiálu pre výkonnosť hráčov. Specter Hockey získalo aj podporu od elitných hráčov NHL, ako sú Zdeno Chára a Roman Josi. Rezztek® je tiež o 50 % ľahší a tenší ako tradičná pásková úprava, a teda prispieva k zlepšeniu rýchlosti strely, presnosti a kontroly nad pukom. Táto revolučná technológia sľubuje zlepšenie výkonu hokejistov na ľade.