Grip na hokejku RocketGrip Hole Flag Grip

Kód: 7225/SVK
Značka: RocketGrip
18 € / ks

Zvoľte variant

Grip na hokejku RocketGrip predstavuje nový rozmer omotania vrchnej časti hokejky jak pro hráčov, tak pro brankárov.

Detailné informácie

Farba: SVK
Skladom (3 ks) | 7225/SVK
Môžeme doručiť do: 29.5.2024
18 € / ks

Podrobný popis

Koncovka je príjemná na dotyk, zvýši váš cit pre hokejku, a zároveň poskytuje skvelý grip (priľnavosť ku rukavici). Vďaka materiálu z ktorého je vyrobená je naviac šetrná k rukaviciam. Dlane na rukaviciach teda nezoderiete tak rýchlo. Obyčajné pásky a omotávky jednoducho dlane rukavíc časom prederú. Samozrejme, niekedy sa oprava dlaní rukavíc oplatí,s čím vám radi pomôžeme tiež.

Čo sa týka namontovania samotnej koncovky, zaberie pár minút. Krúžky ktoré nájdete v balení poslúžia ako výstupky, ktoré si môžte nakombinovať ako uznáte za príjemné. Potom už len natiahnete pásku na vrchnú časť hokejky.  Na konci nechajte mierny presah aby koncovka lepšie držala.  Výrobca odporúča nahriať omotávku buďto teplo-vzdušnou pištolou, prípadne zaliať horúcou vodou (viď video nižšie).  Naše skúsenosti su také, že použitie pištole je lepšia varianta. 

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k hokejkám
Farba: SVK

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

RocketGrip - ide o označenie jedinečného gripu, ktorý je plne prispôsobiteľný v jeho forme a dizajne. Nie je tu použité žiadne lepidlo, takže grip je šetrný k hokejovým rukaviciam (diery na dlaniach rukavíc sú spôsobené zaschnutým lepidlom bežnej pásky.) RocketGrip bol navrhnutý a vyvinutý tak, aby poskytoval čo najlepšie uchopenie hokejky a jednoduchú aplikáciu. RocketGrip prináša pevný a tuhý pocit, ktorý posilňuje streľbu Na hokejke sa nijako nepohybuje ani nemení polohu, takže vždy zasiahnete cieľ.