Grip na hokejku Buttendz Fusion Z

Kód: BE8-FUSZ-3
Značka: BUTTENDZ
30 € –13 %
Grip na hokejku Buttendz Fusion Z
30 € –13 % 26 € / ks

Zvoľte variant

Navrhnuté pre hráča, ktorý hľadá vyššiu pohyblivosť rúk. Grip Fusion Z je polovičný ako Flux Z a vďaka zaobleným okrajom je ideálny na rolovanie zápästia pri manipulácii s palicou a streľbe. Hladké strany v kombinácii s Buttendz Tiling Texture poskytujú hráčovi dokonale konzistentný pocit z puku.

Detailné informácie

Farba: čierno/červená
Na objednávku – termín upresníme | BE8-FUSZ-8
Môžeme doručiť do: 8.12.2023
30 €
26 € / ks
Farba: čierno/biela
Na objednávku – termín upresníme | BE8-FUSZ-10
Môžeme doručiť do: 8.12.2023
30 €
26 € / ks
Farba: bielo/čierna
Na objednávku – termín upresníme | BE8-FUSZ-6
Môžeme doručiť do: 8.12.2023
30 €
26 € / ks
Farba: bielo/modrá
Na objednávku – termín upresníme | BE8-FUSZ-3
Môžeme doručiť do: 8.12.2023
30 €
26 € / ks
Farba: modro/biela
Na sklade (1 ks) | BE8-FUSZ-7
Môžeme doručiť do: 6.12.2023
30 €
26 € / ks
Farba: červeno/biela
Momentálne nedostupné | BE8-FUSZ-11
30 €
26 € / ks
Farba: čierno/žltá
Momentálne nedostupné | BE8-FUSZ-5
30 €
26 € / ks
Farba: čierno/zelená
Na objednávku – termín upresníme | BE8-FUSZ-9
Môžeme doručiť do: 8.12.2023
30 €
26 € / ks

Podrobný popis

FUTURE: Grip zostupu s Twirl krútiacim vzorom

Špecifikácie gripu:

Šírka = 15,5 mm
Hrúbka = 5 mm
Dĺžka gripu: 16,5 cm

Hra je rýchlejšia, stávky vyššie. Hráči z celého sveta hľadajú spôsoby, ako zlepšiť každý kúsok svojeho vybavenia a získať náskok pred súperom. Je neprijateľné stagnovať a očakávať, že budeme súťažiť na najvyššej úrovni. Ak chcete poraziť svoju konkurenciu, musíte byť na špičke technológie a výkonu.

Ako sa hokejka vyvíja, prirodzene by sa mal vyvíjať aj úchop. Použite rovnaké úchopy, aké práve teraz používajú chlapci z NHL a vedzte, že máte v hre najlepšiu technológiu!

Elasticita našich gripov z prírodnej gumy pomáha absorbovať energiu, ktorú hokejka dostala od puku na čepeľ. Prenos energie je vo vašich rukách pohodlnejší a čo je dôležitejšie, pod väčšou kontrolou.

Sila strely

Ak chcete maximalizovať prevrátenie zápästia pri uvoľnení puku, potrebujete flexibilitu svalov paží a zápästia. To pridáva trochu viac sily k strele a pomáha vám to aj zvýšiť presnosť, je to ekvivalent švihu špičkou na konci korčuľovacieho kroku. Vaše veľké svalové skupiny vygenerovali silu a to ju stavia na vrchol. Najlepší spôsob, ako to môžem opísať, je ako hádzanie udicou. Chcete švihnúť predlaktím spôsobom, ktorý pridá efekt šlahnutia biča. Čím viac napätia a sily je potrebné držať/uchopiť palicu, tým menej energie vygenerujete. Rukoväť Buttendz má gumový obklad, ktorý umožňuje lepkavejšie uchopenie ako páska, čím podporuje hladšiu strelu bez napätia vďaka väčšej pohyblivosti zápästia.


Šetrí vaše rukavice!

Každý hokejista pozná krátku trvanlivosť dlaní hokejových rukavíc. Hokejová páska má látkovú a lepiacu stranu a po niekoľkých hrách s úplne novou páskou je ťažké rozoznať rozdiel. Chemikálie z lepiacej strany sa namočili a pokryli vonkajšiu stranu vašej pásky, čím vystavili dlane vašich rukavíc neustálemu treniu o nebezpečnú (pre kožu) chemikáliu. Kombinácia týchto dvoch aktov je eliminovaná hokejkou Buttendz. Ušetrite peniaze za opravu rukavíc spolu s peniazmi na páske! 


Gripy Buttendz sú OPÄTOVNE POUŽITEĽNÉ!

Nezabudnite, pretože ide o prírodný kaučuk a sú elastické, sú opakovane použiteľné a dajú sa vyčistiť. Stačí naliať trošku vody medzi grip a palicu . To spôsobí dostatočnú pohyblivosť na to, aby ste stiahli grip z hokejky. Rukoväť sa vráti do pôvodnej podoby. Nechajte grip a palicu zaschnúť a môžete znova použiť.

Ako nasadiť Buttendz grip

Ako ho dať dolu

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k hokejkám
Farba: bielo/modrá, bielo/čierna, modro/biela, čierno/zelená, čierno/červená, čierno/žltá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: