Grip na hokejku Buttendz Twirl 88

Kód: BE5-TWL88-5
Značka: BUTTENDZ
30 € –13 %
Grip na hokejku Buttendz Twirl 88
30 € –13 % 26 € / ks

Zvoľte variant

Navrhnuté pre hráča, ktorý hľadá špičkové ovládanie. Zvýšená línia Twirl, zabudovaná do charakteristickej textúry Buttendz, dáva hráčom jedinečný pocit na končekoch prstov a dlani, čo zvyšuje kontrolu puku a výkon.

Detailné informácie

Farba: bielo/červená
Skladom (>3 ks) | 3180/BIE
Môžeme doručiť do: 28.5.2024
30 €
26 € / ks
Farba: bielo/modrá
Skladom (3 ks) | BE5-TWL88-5
Môžeme doručiť do: 28.5.2024
30 €
26 € / ks
Farba: bielo/čierna
Skladom (3 ks) | BE5-TWL88-6
Môžeme doručiť do: 28.5.2024
30 €
26 € / ks
Farba: čierno/zelená
Momentálne nedostupné | BE5-TWL88-8
30 €
26 € / ks
Farba: čierno/červená
Momentálne nedostupné | BE5-TWL88-10
30 €
26 € / ks
Farba: čierno/žltá
Skladom (2 ks) | BE5-TWL88-9
Môžeme doručiť do: 28.5.2024
30 €
26 € / ks
Farba: čierno/biela
Skladom (3 ks) | BE5-TWL88-7
Môžeme doručiť do: 28.5.2024
30 €
26 € / ks

Podrobný popis

TWIRL 88:

Špecifikácie gripu

Šírka vrchnej časti = 4 mm
Hrúbka vrchnej časti = 1 mm
Dĺžka rukoväte: 17,78 cm

Hra je rýchlejšia, stávky vyššie. Hráči z celého sveta hľadajú spôsoby, ako zlepšiť každý kúsok svojeho vybavenia a získať náskok pred súperom. Je neprijateľné stagnovať a očakávať, že budeme súťažiť na najvyššej úrovni. Ak chcete poraziť svoju konkurenciu, musíte byť na špičke technológie a výkonu.

Ako sa hokejka vyvíja, prirodzene by sa mal vyvíjať aj úchop. Použite rovnaké úchopy, aké práve teraz používajú chlapci z NHL a vedzte, že máte v hre najlepšiu technológiu!

Elasticita našich gripov z prírodnej gumy pomáha absorbovať energiu, ktorú hokejka dostala od puku na čepeľ. Prenos energie je vo vašich rukách pohodlnejší a čo je dôležitejšie, pod väčšou kontrolou.

Sila strely

Ak chcete maximalizovať prevrátenie zápästia pri uvoľnení puku, potrebujete flexibilitu svalov paží a zápästia. To pridáva trochu viac sily k strele a pomáha vám to aj zvýšiť presnosť, je to ekvivalent švihu špičkou na konci korčuľovacieho kroku. Vaše veľké svalové skupiny vygenerovali silu a to ju stavia na vrchol. Najlepší spôsob, ako to môžem opísať, je ako hádzanie udicou. Chcete švihnúť predlaktím spôsobom, ktorý pridá efekt šlahnutia biča. Čím viac napätia a sily je potrebné držať/uchopiť palicu, tým menej energie vygenerujete. Rukoväť Buttendz má gumový obklad, ktorý umožňuje lepkavejšie uchopenie ako páska, čím podporuje hladšiu strelu bez napätia vďaka väčšej pohyblivosti zápästia.


Šetrí vaše rukavice!

Každý hokejista pozná krátku trvanlivosť dlaní hokejových rukavíc. Hokejová páska má látkovú a lepiacu stranu a po niekoľkých hrách s úplne novou páskou je ťažké rozoznať rozdiel. Chemikálie z lepiacej strany sa namočili a pokryli vonkajšiu stranu vašej pásky, čím vystavili dlane vašich rukavíc neustálemu treniu o nebezpečnú (pre kožu) chemikáliu. Kombinácia týchto dvoch aktov je eliminovaná hokejkou Buttendz. Ušetrite peniaze za opravu rukavíc spolu s peniazmi na páske! 


Gripy Buttendz sú OPÄTOVNE POUŽITEĽNÉ!

Nezabudnite, pretože ide o prírodný kaučuk a sú elastické, sú opakovane použiteľné a dajú sa vyčistiť. Stačí naliať trošku vody medzi grip a palicu . To spôsobí dostatočnú pohyblivosť na to, aby ste stiahli grip z hokejky. Rukoväť sa vráti do pôvodnej podoby. Nechajte grip a palicu zaschnúť a môžete znova použiť.

Ako nasadiť Buttendz grip

Ako ho dať dolu

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k hokejkám
Farba: bielo/modrá, bielo/čierna, čierno/biela, čierno/zelená

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Buttendz spôsobila revolúciu v hokejovom svete svojimi inovatívnymi a vysokokvalitnými hokejovými gripmi z prírodného kaučuku. Gripy Buttendz, ktoré vyvinul bývalý profesionálny hokejista, sú navrhnuté tak, aby eliminovali potrebu tradičných látkových pásiek a ponúkli hráčom vynikajúcu alternatívu, ktorá zvyšuje výkon a pohodlie.

Vďaka gripom Buttendz má hráč lepšiu kontrolu nad hokejkou a presnejšiu strelu. Tieto gripy sú šetrné k rukaviciam- neprederú dlane tak ľahko ako klasické pásky. Sú vyrobené tak, aby vydržali, odolávajú opotrebovaniu oveľa lepšie ako tradičné látkové pásky a dajú sa opakovane použiť na dlhšie používanie.