Grip na brankársku hokejku Buttendz Sentry

Kód: BE6-SENTRY-7
Značka: BUTTENDZ
30 € –13 %
Grip na brankársku hokejku Buttendz Sentry
30 € –13 % 26 € / ks

Zvoľte variant

Brankársky grip je väčší ako väčšina hráčskych, čo poskytuje maximálnu kontrolu hokejky pri vypichovaní puku. Buttendz Tilling Texture ponúka lepší pocit pri hre s pukom.

Detailné informácie

Farba: bielo/modrá
Skladom (2 ks) | BE6-SENTRY-7
Môžeme doručiť do: 21.6.2024
30 €
26 € / ks
Farba: bielo/čierna
Skladom (3 ks) | BE6-SENTRY-10
Môžeme doručiť do: 21.6.2024
30 €
26 € / ks
Farba: čierno/červená
Skladom (3 ks) | BE6-SENTRY
Môžeme doručiť do: 21.6.2024
30 €
26 € / ks
Farba: čierno/žltá
Skladom (2 ks) | BE6-SENTRY-6
Môžeme doručiť do: 21.6.2024
30 €
26 € / ks
Farba: čierno/biela
Skladom (1 ks) | BE6-SENTRY-9
Môžeme doručiť do: 21.6.2024
30 €
26 € / ks

Podrobný popis

SENTRY: Široký brankársky grip

Špecifikácie gripu:

Šírka = 19 mm
Hrúbka = 12,5 mm
Dĺžka gripu: 16,5 cm

Hra je rýchlejšia, stávky vyššie. Hráči z celého sveta hľadajú spôsoby, ako zlepšiť každý kúsok svojeho vybavenia a získať náskok pred súperom. Je neprijateľné stagnovať a očakávať, že budeme súťažiť na najvyššej úrovni. Ak chcete poraziť svoju konkurenciu, musíte byť na špičke technológie a výkonu.

Ako sa hokejka vyvíja, prirodzene by sa mal vyvíjať aj úchop. Použite rovnaké úchopy, aké práve teraz používajú chlapci z NHL a vedzte, že máte v hre najlepšiu technológiu!

Elasticita našich gripov z prírodnej gumy pomáha absorbovať energiu, ktorú hokejka dostala od puku na čepeľ. Prenos energie je vo vašich rukách pohodlnejší a čo je dôležitejšie, pod väčšou kontrolou.


Šetrí vaše rukavice!

Každý hokejista pozná krátku trvanlivosť dlaní hokejových rukavíc. Hokejová páska má látkovú a lepiacu stranu a po niekoľkých hrách s úplne novou páskou je ťažké rozoznať rozdiel. Chemikálie z lepiacej strany sa namočili a pokryli vonkajšiu stranu vašej pásky, čím vystavili dlane vašich rukavíc neustálemu treniu o nebezpečnú (pre kožu) chemikáliu. Kombinácia týchto dvoch aktov je eliminovaná hokejkou Buttendz. Ušetrite peniaze za opravu rukavíc spolu s peniazmi na páske! 


Gripy Buttendz sú OPÄTOVNE POUŽITEĽNÉ!

Nezabudnite, pretože ide o prírodný kaučuk a sú elastické, sú opakovane použiteľné a dajú sa vyčistiť. Stačí naliať trošku vody medzi grip a palicu . To spôsobí dostatočnú pohyblivosť na to, aby ste stiahli grip z hokejky. Rukoväť sa vráti do pôvodnej podoby. Nechajte grip a palicu zaschnúť a môžete znova použiť.

Ako nasadiť Buttendz grip

Ako ho dať dolu

Dodatočné parametre

Kategória: Gripy na hokejku, koncovky na hokejku
Farba: bielo/modrá, bielo/čierna, čierno/biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Buttendz spôsobila revolúciu v hokejovom svete svojimi inovatívnymi a vysokokvalitnými hokejovými gripmi z prírodného kaučuku. Gripy Buttendz, ktoré vyvinul bývalý profesionálny hokejista, sú navrhnuté tak, aby eliminovali potrebu tradičných látkových pásiek a ponúkli hráčom vynikajúcu alternatívu, ktorá zvyšuje výkon a pohodlie.

Vďaka gripom Buttendz má hráč lepšiu kontrolu nad hokejkou a presnejšiu strelu. Tieto gripy sú šetrné k rukaviciam- neprederú dlane tak ľahko ako klasické pásky. Sú vyrobené tak, aby vydržali, odolávajú opotrebovaniu oveľa lepšie ako tradičné látkové pásky a dajú sa opakovane použiť na dlhšie používanie.