Čuchacia soľ Ward Smelling Salts Insanity XL

Kód: 130623
20 € / ks
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Ward Smelling Salts spolupracoval s profesionálnymi aj amatérskymi hokejovými tímami na vývoji prvej fľaše na soľ do chladných podmienok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Na rozdiel od iných vonných solí nestráca svoju silu na studených klziskách.

Voňajúce soli fungujú tak, že spôsobujú náhle uvoľnenie adrenalínu, čo vám umožní posunúť váš športový výkon nad rámec toho, čo ste doteraz zažili. Zaujímalo vás niekedy, čo voňajú hokejisti na lavičke alebo pred príchodom na ľad? Je to čuchacia soľ! Väčšina profesionálnych silových športovcov, futbalistov a hokejistov používa vonné soli!

Ward Smelling Salts sú dodávané "neaktivované", takže nestrácajú žiadnu účinnosť počas prepravy alebo položením na poličku. Aktivujte svoju fľašu pridaním jednej čajovej lyžičky (5 ml) vody. Potom si vychutnajte vysoko výkonné vonné soli, ktoré vydržia mesiace! Naša pohodlná receptúra ​​vyžaduje, aby ste vodu pridali iba raz. Nepreháňame, keď hovoríme, že naše voňajúce soli sú šialene silné, určite postupujte podľa pokynov na fľaši.

Vzduchotesná fľaša je navrhnutá tak, aby maximalizovala životnosť produktu. Viac info v blog článku- Čuchacia soľ pre zvýšenie výkonu a koncentrácie.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hokejové príslušenstvo
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Ward Smelling Salts bola založená v kanadskej provincii Alberta s cieľom vytvoriť mimoriadne kvalitnú čuhaciu soľ. Táto čpavková alebo amoniaková soľ ako sa prezýva, dokáže hráčov nabudiť a vyburcovať k lepším výkonom na ľade. Jej užívanie a aplikácia je bezpečné a jednoduché zároveň. Značku tejto soli sme osobne testovali a nemáme čo vytknúť.