Tempish olej na ložiská

Kód: 10110300
Značka: Tempish
6 € / ks
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Olej START je formovaný na báze vysoko kvalitného ložiskového oleja. Obsahuje účinné prísady pre zvýšenie jeho oxidačnej stálosti v poveternostných podmienkach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Olej k mazaniu ložísk pri bežných teplotách do +60 °C. Určený pre mazacie miesta ložísk kolieskových korčúľ, skateboardov, kolobežiek, bicyklov, šijacích strojov a ďalších miest mechanicky namáhaných súčiastok. Olej súčasne chrání mazané miesto pred prienikom vlhkosti. Uchovává ložisko chladné aj pri veľmi vysokých otáčkach "RPM". Znižuje trenie, tým predlužuje životnosť, eliminuje koróziu, vypudzuje vodu a účinne rozpúšťa prach a nečistoty. Konzistencia v širokom spektre teplôt.Obal je vybavený aplikátorom.

Hustota: 870 ± 5 kg/m 3 pri 20 °C 

Výrobok sa skladuje v suchých čistých priestoroch chránených pred účinkami mrazu a vysokých teplôt (+5 °C až +30 °C). Balené v plastových fľašiach s objemom náplne 60 ml. Doporučená doba spotreby 60 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Ložiská na inline korčule
Hmotnosť: 0.07 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Tempish vznikla v súvislosti s rozvojom kolieskových korčúľ ako nového športu na konci 20. storočia. Spoločnosť sa zameriava na výrobu a predaj športových potrieb pre tento šport, ktorý sa stal veľmi populárny medzi deťmi aj dospelými. Sortiment výrobkov spoločnosti sa postupne rozšíril o ďalšie príslušenstvo na kolieskové korčule, ako sú chrániče, prilby, tašky, okuliare a iné športové textílie.

Neskôr začala spoločnosť pod značkou Tempish predávať aj kolobežky, skateboardy, ľadové korčule a florbalové hokejky. V súčasnosti je značka TEMPISH registrovaná a chránená v 36 krajinách a jej výrobky sa dodávajú do viac ako 45 krajín.