1058389

Na objednávku Záleží od dostupnosti objednaného tovaru (1-5 dní)

539,10 €

599 €

59,90 € (10%)

Spresnite výber produktu

ks

Úplna novinka pre sezónu 2021 kolieskové korčule Mission Inhaler WM01 Senior od Mission Hockey! Inhaler WM01, ktorý stavia na svojej už tak skvelej línii korčúľ Inhaler, bude mať niekoľko kľúčových vylepšení, ktoré ich pomôžu posunúť na ďalšiu úroveň.

viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Vrch kolieskových korčúľ Inhaler WM01 je vybavený kompozitným štvrtinovým balíkom Curv 3D. Tento ľahký a odolný materiál má nielen najlepšiu ochranu, ale ponúka ešte lepšie a pohotovejšie nosenie. Balík Quarter tiež obsahuje nové  vetranie pre väčšie prúdenie vzduchu, pohodlie a priedušnosť pri korčuľovaní v každej situácii. Mission tiež pridal úplne nový ochranný kryt proti oderu, ktorý pomáha chrániť vašu nohu v týchto intenzívnych herných situáciách.

V interiéri batožinového priestoru WM01 prichádza Mission opäť so svojou tepelne tvarovateľnou vložkou Grip-Fit PRO s technológiou CT. Táto podšívka pomáha udržiavať nohu na mieste pri korčuľovaní a efektívne tak zlepšovať korčuľovanie. Táto podšívka je samozrejme tvarovateľná teplom, čo poskytne hráčom anatomické priliehanie k nohe. Tento proces pomôže hráčom byť pohodlnými a pohotovými počas hry.

Kolieskové korčule Inhaler WM01 Senior tiež používajú True ventilovaný jazyk, ktorý zaisťuje rovnováhu medzi priedušnosťou, zároveň však ochrannou a pohodlím. Špička bola tiež kompletne prepracovaná tak, aby bola asymetrickejšia a s úplne novým ventilačným systémom pomáha udržiavať nohy v chlade a ochrane pri korčuľovaní.

V spodnej časti sú kolieskové korčúle Inhaler WM01 zložené z ľahkej kompozitovej podošvy z uhlíkového kompozitu, ktorý sa spája až k podvozku HI-LO Kryptonium. Toto nastavenie je veľmi ľahké a odolné. S týmto podvozkom sú spojené dve 76 mm kolesá Labeda Addiction vpredu a dve 80 mm kolesá Addiction vzadu. Toto striedanie kolies pomáha udržiavať hráčov v strehu, čo sa prejaví na vyššej rýchlosti a zrýchlení. Menšie kolesá vpredu pomáhajú pri kontrole a vyvážení!

Ak ste hráčom elitnej úrovne a hľadáte pár korčúľ, ktoré vám poskytnú výkon na profesionálnej úrovni, aby zodpovedali vašim schopnostiam, nehľadajte nič iné ako kolieskové korčule Mission Inhaler WM01! Ak ste amatér ktorý chce mať absolútnu novinku a špičku medzi inline korčulami nie je nad čím rozmýšlať.

Kontaktujte nás!

Príslušenstvo 1
Alternatívne produkty 3