Hokejový puk SmartHockey Slider

Kód: 01320-4
Značka: Smart Hockey
15 € / ks

Zvoľte variant

Smart Hockey Slider Puck je inteligentný puk ktorý simuluje hmotnosť, tvar a pohyb puku na ľade.

Detailné informácie

Farba: modrá
Momentálne nedostupné | 01320-6
15 € / ks
Farba: zelená
Skladom (1 ks) | 01320-4
Môžeme doručiť do: 25.6.2024
15 € / ks

Podrobný popis

Môžete ho použite ho pred zápasmi a tréningami na zahriatie. Alebo s ním trénujte v garáži, suteréne alebo na akomkoľvek plochom tvrdom povrchu a pracujte na predlžovaní puku, rýchlom otáčaní puku zo strany na stranu, otáčaní puku, ťahaní špičiek a hrán, aby ste videli výrazné zlepšenie rýchlosti a pocitu vašej ruky. Kĺže RÝCHLO AKO PUK NA ĽADE: Či už trénujete na hladkom betóne, na ulici alebo v pivnici, budete prekvapení, ako rýchlo a hladko sa Slider kĺže. Takže ak cvičíte „predlžovanie puku“ alebo „ťahanie dlhých prstov“, vaše ruky budú veľmi rýchle. Tajomstvom sú „plávajúce“ nylonové posúvače a placička v kombinácii s hmotnosťou puku. Super rýchle posúvače puku a hmotnosť 110 gramov dáva puku nesmiernu rýchlosť pri manipulácii s hokejkou.

ZAHREJTE SA PRED HRAMI ALEBO TRÉNINGAMI; TRÉNUJ KDEKOĽVEK A KEDYKOĽVEK: Keď použijete Smarthockey Slider v kombinácii s originálnym tréningovým pukom Smarthockey 5 minút pred zápasom a tréningom, predĺžite čas, počas ktorého sa dotknete puku na ľade, takmer 15-krát. Spoločným používaním pukov si rozviniete rýchlosť rúk a svalovú pamäť.

Dodatočné parametre

Kategória: Hokejové puky
Farba: modrá, oranžová, zelená

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Smarthockey bola priekopníkom v oblasti tréningu mimo ľadu, keď v roku 1997 predstavila podvozok Smarthockey C|SAW, ktorý bol licencovaný spoločnosťou Bauer Nike ako podvozok TUUK Rocker. Odvtedy spoločnosť Smarthockey predstavila 10oz, 6oz a 3oz tréningové loptičky a puky, napísala 3 tréningové príručky, ktoré používajú vysokoškolskí a profesionálni hráči na celom svete a vytvorila viac ako 260 videí na rozvoj zručností.