Tréningový puk Base Sandwich Pro

Kód: 6076933
Značka: BASE
14 € –20 %
Tréningový puk Base Sandwich Pro
14 € –20 % 11,20 € / ks 11,20 € / 1 ks
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Ďalší off-ice puk na trhu! Podobný puk ako Green Biscuit Original, ktorý sa pri hraní na betóne nebude pretáčať a poskakovať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rozmery puku Base Sandwich sú zhodné s rozmermi hokejového puku (75mm), Sandwich má však nižšiu hmotnosť. Je o 28 gramov ľahší a vďaka tomu sa na vonkajšom povrchu (asfalt, betón) pôsobením nerovností správa rovnako ako klasický hokejový puk na ľade (kĺže, nezasekáva sa). Base Sandwich má dvojdielnu pohyblivú konštrukciu, ktorá je spojená tromi kovovými skrutkami, medzi ktorými sú navyše dištančné gumy. Tento šikovný systém funguje ako tlmič, ktorý zabraňuje puku pretáčať sa a poskakovať pri každom kontakte a rýchlejšom pohybe. Sandwich Pro sa na hrubom povrchu nepretáča a nezasekáva ako klasický puk. Je to výborná pomôcka pre tréning rýchlych rúk. Môže byť použitý pri akejkoľvek vonkajšej teplote.

Nie je určený pre streľbu!

Na strelbu môžete použiť strelecký puk Green Biscuit Snipe ktorý je pevnejší. 

Dodatočné parametre

Kategória: Inline puky
Hmotnosť: 0.13 kg
Farba: červená

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

BASE znamená vysokokvalitné výrobky za výhodnú cenu. Sortiment zahŕňa tašky, hokejky, bránky, ložiská a kolieska, ako aj puky a loptičky. Spoločnosť Schanner vyvíja a vyrába produkty pre hráčov ľadového hokeja, inline hokeja a street hokeja pod značkou BASE od roku 1999.