Set Green Biscuit + Wraparound

Kód: 3112020GBS-1
Značka: GREEN BISCUIT
67 € –14 %
Set Green Biscuit + Wraparound
67 € –14 % 57 € / ks

Zvoľte variant

Najpoužívanejšie kombo všetkých čias pre všetkých fanúšikov street hokeja je teraz k dispozícii špeciálnom balíku!

Detailné informácie

Farba: biela
Externe skladom | 3112020GBS-1
Môžeme doručiť do: 30.5.2024
67 €
57 € / ks

Podrobný popis

Obsahuje

1x PukGreen Biscuit (manipulácia s palicou a prihrávky)
1x Puk Green Biscuit Snipe (tréning strely)
1x Wraparound (ochrana čepele)

Green Biscuit:

Rozmery puku Green Biscuit sú zhodné s rozmermi hokejového puku, Green Biscuit má však nižšiu hmotnosť. Je o 28 gramov ľahší a vďaka tomu sa na vonkajšom povrchu (asfalt, betón) pôsobením nerovností správa rovnako ako klasický hokejový puk na ľade (kĺže, nezasekáva sa). Green Biscuit má dvojdielnu pohyblivú konštrukciu, ktorá je spojená tromi kovovými skrutkami, medzi ktorými sú navyše dištančné gumy. Tento šikovný systém funguje ako tlmič, ktorý zabraňuje puku pretáčať sa a poskakovať pri každom kontakte a rýchlejšom pohybe. Green Biscuit sa na hrubom povrchu nepretáča a nezasekáva ako klasický puk. Je to výborná pomôcka pre tréning rýchlych rúk. Puk Green Biscuit Original nie je určený pre streľbu! V balení je aj Green Biscuit Snipe ktorý je pevnejší a môže sa používať na strelbu.

Wraparound:

Wraparound je geniálne riešenie pre ochranu čepele pri vonkajšom tréningu na betóne alebo asfalte. Wraparound je odolný, ľahký plast, ktorý dokonale ochráni tvoju čepeľ pri vonkajšom tréningu. Možno použiť na stickhandling aj streľbu (potreba omotať páskou).
Pomôcku možno využiť pre ľavé aj pravé zahnutie, seniorské, intermediate, juniorské a detské hokejky (potreba zastrihnúť). Ponúkame v bielej a čiernej farbe.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Green Biscuit navrhol a vytvoril Tom Pederson, bývalý hráč NHL. Má za sebou úspešnú kariéru kedy odohral 240 zápasov za San Jose Sharks a Toronto Maple Leafs. Tom navrhol puk tak, aby minimalizoval trenie a vibrácie pri pohybe po povrchoch ako betón a asfalt. Green Biscuit pozostáva z dvoch plastových dielov oddelených tromi kovovými skrutkami a gumovými podložkami.

Tento systém funguje ako tlmič nárazov, ktorý zabraňuje prevráteniu puku. Cieľom Green Biscuit je napodobniť pocit z hokejového puku mimo ľadu. Neskôr sme sa dočkali aj rôznych variácií tohto puku, napríklad Green Biscuit Snipe určený na streľbu, svietiaci puk s označením Alien či Roller na inline hokej.