CCM

#showmore#

História CCM

Na to, aby sa spoločnosť CCM dostala tam, kde je dnes, bolo potrebných 100 rokov tvrdej práce a odhodlania každého jedného zamestnanca CCM. O začiatkoch hokeja sa dá polemizovať: Montreal, Kingston, Halifax, Anglicko a dokonca aj Holandsko, ale o koreňoch spoločnosti CCM sa nepochybuje. V septembri 1899 otvorila spoločnosť Canada Cycle & Motor Company Limited svoje obchodné brány v meste Weston v kanadskej provincii Ontario.

V roku 1905 začal trh s bicyklami v Kanade klesať, pričom kľúčovú úlohu zohrala nasýtenosť trhu a sezónnosť. Experimentovanie s dovozom a výrobou automobilov tiež nevyšlo. Na začiatku 20. storočia si spoločnosť CCM upevnila svoju pozíciu v hokejovom priemysle výrobou vysokokvalitných drevených hokejok, čím položila základ pre svoj budúci úspech.

V tomto období sa rýchlo rozvíjal ľadový hokej a spoločnosť CCM sa rozhodla podniknúť kroky na trhu uvedením korčúľ CCM. V priebehu 30 rokov spoločnosť CCM ovládla trh s hokejovými korčuľami, pričom viac ako 90 % všetkých hráčov nosilo korčule CCM a zvyšné percentá si rozdelilo sedem ďalších výrobcov. V skutočnosti všetci šampióni NHL v rokoch 19391969 nosili svetoznámu hokejovú obuv Tackaberry s nožmi CCM Prolite

V priebehu ďalších rokov prešla spoločnosť CCM transformačnými fázami, prechádzala zmenami vlastníkov a trendami v odvetví. Nasledovalo niekoľko prelomových CCM inovácií, ktoré zanechali trvalý dopad vo svete hokeja:

Prelomové inovácie ktoré zanechali trvalý odkaz vo svete hokeja:

1. Prvá plastová hokejová prilba (60. roky 20. storočia): Spoločnosť CCM predstavila vôbec prvú plastovú hokejovú prilbu, ktorá znamenala revolúciu v bezpečnosti hráčov. Táto inovácia znamenala výrazný odklon od tradičných, dovtedy používaných kožených pokrývok hlavy a poskytla hráčom zvýšenú ochranu pred nárazmi. Tento krok stanovil nový štandard bezpečnosti v športe.

prva_hokejova_prilba

2. Hokejky vystužené sklenými vláknami: V polovici 20. storočia spoločnosť CCM využila potenciál materiálov vystužených sklenými vláknami. To viedlo k vývoju hokejok, ktoré kombinovali odolnosť sklených vlákien s funkčnými vlastnosťami dreva. Zavedenie kompozitných materiálov znamenalo kľúčový moment vo vývoji hokejok, ktorý ovplyvnil celé odvetvie.

drevena_hokejka_so_sklenymi_vlaknami_1

3. Hokejka Ultra Tacks s technológiou Bumper: Hokejka Ultra Tacks od spoločnosti CCM predstavila technológiu Bumper, ktorá je navrhnutá tak, aby zvyšovala odolnosť a zabraňovala praskaniu. Konštrukcia hokejky obsahuje strategicky umiestnené výstuhy, ktoré výrazne znižujú pravdepodobnosť zlomenia počas intenzívnej hry. Táto inovácia riešila časté obavy hráčov a posilnila záväzok spoločnosti CCM k spoľahlivosti.

4. Technológia Ribcor pre korčule: V rámci radu korčúľ Ribcor bola predstavená konštrukcia Ribcor Flex, ktorá zlepšuje obratnosť a reakcie. Technológia Ribcor umožňuje hráčom prirodzenejší krok, čím sa optimalizuje výkon na ľade. Táto inovácia vychádza v ústrety potrebám hráčov, ktorí uprednostňujú rýchle pohyby a presnú prácu nôh.

5. Inteligentná hokejka CCM Super Tacks AS3 Pro: Táto hokejka vybavená snímačmi poskytuje údaje o streleckom výkone hráča v reálnom čase vrátane rýchlosti strely a času uvoľnenia. Táto inovácia predstavuje spojenie technológie a tradície a ponúka hráčom cenné poznatky na zdokonalenie ich zručností.

hokejka_ccm_as3_pro

6. Korčule JetSpeed s technológiou RocketFrame: Táto invoácia optimalizuje prenos energie pre efektívnejšie odrazy korčuliarov na ľade. Vďaka použitiu ľahkých materiálov v kombinácii so zameraním na výkon a rýchlosť sú korčule JetSpeed vhodnou voľbou pre hráčov, ktorí hľadajú výbušné zrýchlenie na ľade.

ccm_rocketframe

Partnerstvá CCM s osobnosťami športu a profesionálnymi športovými tímami:

V roku 1936 podpísala spoločnosť CCM zmluvu s legendou siene slávy, NHL hráčom rozhodcom, trénerom a výkonným riaditeľom menom King Clancy, ktorý sa stal prvým oficiálnym hovorcom spoločnosti.

Jednou z významných spoluprác je dlhoročné partnerstvo s legendárnym obrancom NHL Erikom Karlssonom. Karlsson, známy svojimi výnimočnými schopnosťami a prehľadom na ľade, aktívne prispieval k vývoju produktov CCM a poskytoval cenné poznatky na zlepšenie výkonu hráčov.

V oblasti brankárov spojila spoločnosť CCM svoje sily s elitnými brankármi, ako je Carey Price, brankár Montrealu Canadiens. Priceova účasť na zdokonaľovaní brankárskeho vybavenia CCM nielenže posilnila záväzok značky k dokonalosti, ale tiež formovala výstroj, ktorú používajú brankári na rôznych úrovniach hry aj dnes.

Snaha spoločnosti vychovávať nové talenty je zrejmá zo spolupráce s vychádzajúcou hviezdou Austonom Matthewsom. Matthews ako jeden z najžiarivejších mladých útočníkov NHL úzko spolupracoval so spoločnosťou CCM na prispôsobení výstroja meniacim sa potrebám novej generácie hráčov, čím upevnil význam spoločnosti CCM v neustále sa meniacom prostredí profesionálneho hokeja.

Odvtedy spoločnosť CCM zastupuje celý rad hokejových legiend vrátane Paula Hendersona, Darryla Sittlera, Marka Messiera a súčasných superhviezd NHL, ako sú Connor McDavid, Auston Matthews, Sidney Crosby, Alex Ovechkin, Brent Burns, John Tavares a mnohí ďalší.

CCM vs Bauer, kto je lepší a viac obľúbený?

Pokiaľ ide o podiel na trhu, konkurencia medzi spoločnosťami CCM a Bauer vždy bola intenzívna a obe značky neustále bojovali o dominantné postavenie. Obe značky sú si veľmi vyrovnané čo sa týka technológií a inovácií. Nedá sa posúdiť ktorá z nich je lepšia voľba, skôr sa treba zamerať na osobné preferencie hráča, jeho štýl hry a individuálne požiadavky na jednotlivé časti výstroje. 

Podiel na trhu sa líší podľa kategórie výrobkov (korčule, hokejky, ochranné pomôcky atď.) a geografického regiónu. Štatistiky nižšie sú z roku 2020 a vyjadrujú aspoň ako také priblíženie pre lepšiu predstavu.

Hokejky:

 1. CCM: 36 % hráčov tejto 119-ročnej kanadskej spoločnosti hrá s hokejkami, ktoré sú rozmiestnené v 13 modeloch. Väčšinu z toho tvoria hokejky: Hokejky Ribcor Trigger a Super Tacks.
 2. Bauer: V tomto prípade ide o 30,5 %, ktoré sú pomerne rovnomerne rozdelené medzi jednotlivé produktové rady. Najviac používané sú top modely hokejok.
 3. Warrior: Samotnú najpopulárnejšiu hokejku v NHL, Alpha QX, používa 17,5 percenta hráčov. Celkovo modely Warrior používa 23,3 % všetkých hráčov.
 4. Zvyšok si delia značky ako True, Sherwood a iné menšie firmy.

Korčule:

 1. Bauer: Nie je žiadnym prekvapením, že táto renomovaná spoločnosť, ktorá je inovátorom korčúľ od 20. rokov minulého storočia, dominuje na trhu so 67,2 %. 44% percent ligy korčuľuje  v topánkach top modelov.
 2. CCM: 19,5 percenta rozložených do viacerých modelov, pričom najobľúbenejší je model Super Tacks.
 3. TRUE: 11,8 percenta, za čo vďačí výhradne svojim vysoko ceneným topánkam Pro Custom, ktoré su vyrobené na mieru.

Rukavice:

 1. CCM: Prvenstvo patrí Kanaďanom s podielom 35 percent, rozložených do 13 modelov. 
 2. Bauer: 32,8 percenta, na čele s top modelmi rukavíc rady Vapor.
 3. Warrior: 25,4 percenta, za čo vďačí najmä modelom Covert QRL, Dynasty AX1 a Covert QR1.
 4. Easton: 3,4 percenta poskladané z piatich modelov. Model Pro je jeho najobľúbenejším modelom.
 5. TRUE: Ako relatívne nový hráč na trhu rukavíc má TRUE 1,9-percentný podiel na trhu.

Pokiaľ ide o používanie medzi špičkovými hráčmi, je bežné, že každú značku podporujú rôzni športovci. Mnohí profesionálni hokejisti majú individuálne sponzorské zmluvy a výber medzi značkami CCM a Bauer často závisí od osobných preferencií. Pri výbere výstroja pre hokejistov zohrávajú významnú úlohu faktory, ako je prispôsobenie, pohodlie a výkonnostné charakteristiky.

Najpopulárnejšie modelové rady CCM a ich charakteristiky:

V rámci rozsiahleho sortimentu spoločnosti CCM Hockey sú produktové rady Ribcor, Jetspeed a Super Tacks obzvlášť známe svojou vynikajúcou kvalitou hokejových korčúľ aj hokejok.

Korčule CCM Ribcor vyniká inovatívnymi korčuľami navrhnutými na zvýšenie obratnosti a rýchleho pohybu na ľade. Technológia FlexFrame v korčuliach Ribcor poskytuje hráčom postoj naklonený dopredu, čím optimalizuje obratnosť a zrýchlenie

Hokejky CCM Ribcor sa zasa často vyznačujú nízkym bodom ohybu, tzv. kick point, čím vychádzajú v ústrety hráčom, ktorí sa spoliehajú na rýchle uvoľnenie pri strelách, takže sú ideálne pre bekov a hráčov, ktorí vynikajú v stiesnených priestoroch alebo dorážkach pred bránou. 

Korčule rady CCM Jetspeed obsahujú systém Fit-System, ktorý hráčom poskytuje anatomicky tvarovaný strih pre maximálny prenos energie a odozvu. V rade Jetspeed sa dôraz kladie predovšetkým na rýchlosť a zrýchlenie

Hokejky CCM Jetspeed sú často vybavené hybridným kick pointom, ktorý ponúka vyvážený pocit vhodný pre hráčov, ktorí sa snažia o rýchle uvoľnenie aj silné strely. Hokejky sú obľúbené pre svoju univerzálnosť- zvládajú silné strely s náprahom s použitím maximálnej sily od modrej čiary aj rýchle strely zápästím. Synergia medzi korčuľami a hokejkami v rade Jetspeed je určená pre hráčov, ktorí vyznávajú rýchlosť a presnosť.

Korčule rady CCM Tacks, známe svojím dôrazom na výkon a presnosť, ponúka korčule s technológiou MonoFrame pre lepší prenos energie a anatomický strih.

Hokejky Super Tacks majú často stredný kick point, čo poskytuje kombináciu sily a presnosti pre hráčov, ktorí vykonávajú silné strely z rôznych pozícií na ľade. Tento produktový rad je prispôsobený pre hráčov, ktorí od svojho vybavenia vyžadujú robustný výkon a spoľahlivosť.

 

446 položiek celkom
Tričko CCM Premium Training Tee ´2
42 € –10 %
37,80 €

Tričko CCM Premium Team Training je ideálny do posilňovne, na ľad alebo na ďalší beh a poskytuje bezkonkurenčné pohodlie.

Kód: AC100066877
hokejka CCM Jetspeed FT7 6
247 € –15 %
Hokejka CCM Jetspeed FT7 Int
Externe skladom (>3 ks)
209,95 €

Hokejka CCM Jetspeed FT7 s osvedčeným hybridným kickpointom, zaoblenou geometriou a vylepšenou tuhou čepeľou vám poskytne rýchlosť a ovládateľnosť, ktoré potrebujete, aby...

Kód: AC100076969
hokejka CCM Jetspeed FT7 6
Novinka
282 € –15 %
Hokejka CCM Jetspeed FT7 Sr
Externe skladom (>3 ks)
239,70 €

Hokejka CCM Jetspeed FT7 s osvedčeným hybridným kickpointom, zaoblenou geometriou a vylepšenou tuhou čepeľou vám poskytne rýchlosť a ovládateľnosť, ktoré potrebujete, aby...

Kód: AC100076957
detská hokejka CCM Jetspeed FT7 6
Novinka
216 € –13 %
187,92 €

Juniorská hokejka CCM Jetspeed FT7 s osvedčeným hybridným kickpointom, zaoblenou geometriou a vylepšenou tuhou čepeľou vám poskytne rýchlosť a ovládateľnosť, ktoré...

Kód: AC100076981
detská hokejka CCM Jetspeed FT yth 3
Novinka
85 € –12 %
74,80 €

Detská hokejka CCM Jetspeed FT7 s osvedčeným hybridným kickpointom, zaoblenou geometriou a vylepšenou tuhou čepeľou vám poskytne rýchlosť a ovládateľnosť, ktoré...

Kód: AC100076989
detské hokejové korčuler CCM Jetspeed FT6 Pro 3
259,80 € –10 %
233,82 €

Detské korčule CCM JetSpeed ​​FT6 Pro boli navrhnuté pre mladé superhviezdy, ktoré chcú dominovať v hre.

Kód: AC100070128
hokejová mikina CCM Locker Room Sweather
62 € –10 %
Mikina CCM Locker Room Sweather Sr
Externe skladom (1 ks)
55,80 €

Športová mikina značky CCM vhodná na šport alebo vonkajšie vychádzky

Kód: AC100066463
hokejová látková páska CCM
Novinka
Hokejová páska látková CCM
Externe skladom (>3 ks)
7,90 €

Hokejová látková páska CCM na hokejku. K dispozícii v čiernej alebo bielej farbe.

Kód: AC100025294
hokejová taška CCM Pro Team bag 4
Novinka
119,64 € –13 %
Taška CCM Pro Team Bag Sr
Na objednávku – termín upresníme
104 €

Hokejová taška CCM Pro Team Carry je tou najlepšou voľbou na prípravu vášho tímu na ďalšiu sezónu!

Kód: AC100072109
brankárska maska CCM Axis XF 5
Novinka
1 369 €–12 %
od 1 199 €

Brankárska maska CCM AXIS XF najpokročilejšie konštrukčné a výkonnostné technológie spoločnosti CCM, ktoré sú prvýkrát k dispozícii v brankárskej maske!

Kód: AC100071373
brankárska vyrážačka CCM Axis XF 4
Novinka
667,32 € –14 %
573,89 €

Brankárska vyrážačka Axis XF má za najväčšiu prioritu mobilitu a reakciu.

Kód: AC100077520
brankárska lapačka CCM Axis XF 3
Novinka
840,96 € –14 %
Brankárska lapačka CCM Axis XF Sr
Externe skladom (>3 ks)
719 €

Brankárska lapačka CCM Axis XF bola navrhnutá tak, aby bola ľahká a citlivá bez obmedzenia krytia a pohyblivosti.

Kód: AC100077469
chrániče laktov CCM Tacks XF 4
Novinka
149 €

Chrániče lakťov CCM Tacks XF obsahujú prémiové technológie z modelu XF Pro, takže je skvelou voľbou pre fyzicky zdatných hráčov, ktorí hľadajú ochranu a výkon na elitnej úrovni...

Kód: AC100077302
chrániče laktov CCM Tacks XF 80 3
Novinka
85 € –13 %
73,95 €

Juniorské chrániče lakťov CCM Tacks XF 80 kopírujú prirodzený tvar tela a zároveň ponúka skvelé krytie a ochranu pre súťažných hráčov.

Kód: AC100077313
chrániče laktov CCM Tacks XF 80 3
Novinka
93,24 € –13 %
81,11 €

Chrániče lakťov CCM Tacks XF 80 kopírujú prirodzený tvar tela a zároveň ponúka skvelé krytie a ochranu pre súťažných hráčov.

Kód: AC100077309
detské chrániče laktov CCM Tacks XF Pro 3
Novinka
68,28 € –13 %
59 €

Detské chrániče lakťov CCM Tacks XF Pro sú navrhnuté pre hráčov, ktorí hľadajú najlepšie krytie a ochranu CCM.

Kód: AC100077299
chrániče laktov CCM Tacks XF Pro 3
Novinka
142,20 € –13 %
Chrániče lakťov CCM Tacks XF Pro Jr
Na objednávku – termín upresníme
123,71 €

Juniorské chrániče lakťov CCM Tacks XF Pro sú navrhnuté pre hráčov, ktorí hľadajú najlepšie krytie a ochranu CCM.

Kód: AC100077297
chrániče laktov CCM Tacks XF Pro 3
Novinka
181,20 € –13 %
157,64 €

Chránič lakťov CCM Tacks XF Pro sú navrhnuté pre fyzicky zdatných hráčov, ktorí hľadajú najlepšie krytie a ochranu CCM.

Kód: AC100077293
chrániče holení CCM Tacks XF 80
Novinka
114,36 € –12 %
100,63 €

Chrániče holení CCM Tacks XF 80 sú spoľahlivou voľbou pre súťažných hráčov, ktorí hľadajú vysokú úroveň ochrany a výkonu bez toho, aby museli minúť veľa peňazí.

Kód: AC100077334
chrániče holení CCM Tacks XF 80
Novinka
128,52 € –12 %
113 €

Chrániče holení CCM Tacks XF 80 sú spoľahlivou voľbou pre súťažných hráčov, ktorí hľadajú vysokú úroveň ochrany a výkonu bez toho, aby museli minúť veľa peňazí.

Kód: AC100077331
hokejové chrániče holení CCM Tacks XF 3
Novinka
148,32 € –13 %
Chrániče holení CCM Tacks XF Jr
Externe skladom (>3 ks)
129 €

Juniorské chrániče holení CCM Tacks XF je vynikajúcou voľbou pre hráčov, ktorí bojujú a hľadajú ochranu elitnej úrovne za prijateľnejšiu cenu.

Kód: AC100077328
hokejové chrániče holení CCM Tacks XF 3
Novinka
188,76 € –13 %
Chrániče holení CCM Tacks XF Sr
Externe skladom (>3 ks)
164,22 €

Chrániče holení CCM Tacks XF je vynikajúcou voľbou pre hráčov, ktorí bojujú a hľadajú ochranu elitnej úrovne za prijateľnejšiu cenu.

Kód: AC100077325
Korčule CCM Tacks XF Sr
Novinka
770,88 € –14 %
Korčule CCM Tacks XF Sr
Momentálne nedostupné
659 €

Korčule CCM Tacks XF sú druhé najvýkonnejšie, najpohodlnejšie a najlepšie padnúce korčule Tacks všetkých čias.

Kód: AC100076582
hokejové korčule CCM Tacks XF90
Novinka
521,04 € –13 %
Korčule CCM Tacks XF 90 Int
Externe skladom (>3 ks)
453,30 €

Korčule CCM Tacks XF 90 ponúkajú neuveriteľné množstvo výkonu a pohodlia za dostupnú strednú cenu.

Kód: AC100076641
hokejové korčule CCM Tacks XF90
Novinka
625,44 € –13 %
Korčule CCM Tacks XF 90 Sr
Externe skladom (>3 ks)
544,13 €

Korčule CCM Tacks XF 90 ponúkajú neuveriteľné množstvo výkonu a pohodlia za dostupnú strednú cenu.

Kód: AC100076622
hokejové rukavice CCM Tacks XF 80 11
Novinka
127,08 € –13 %
Rukavice CCM Tacks XF 80 Jr
Momentálne nedostupné
110,55 €

Juniorské rukavice CCM Tacks XF 80 sú fantastickou voľbou pre hráčov, ktorí hľadajú skvelú rovnováhu ochrany a výkonu za prijateľnú cenu.

Kód: AC100077233
juniorské chrániče ramien CCM Tacks XF 80 2
Novinka
124,80 € –13 %
108,57 €

Juniorské chrániče ramien CCM Tacks XF 80 sú vynikajúcou voľbou pre hráčov, ktorí hľadajú cenovo dostupnú ochranu hornej časti tela, ale stále potrebujú skvelé krytie a ochranu...

Kód: AC100077290
chrániče ramien CCM Tacks XF 80 3
Novinka
146,88 € –13 %
127,78 €

Chrániče ramien CCM Tacks XF 80 sú vynikajúcou voľbou pre hráčov, ktorí hľadajú cenovo dostupnú ochranu hornej časti tela, ale stále potrebujú skvelé krytie a ochranu pri...

Kód: AC100077286
chrániče ramien CCM Tacks XF 3
Novinka
189,24 € –13 %
Chrániče ramien CCM Tacks XF Sr
Externe skladom (3 ks)
164,63 €

Ramenné chrániče CCM Tacks XF predstavujú komplexné pokrytie v ľahkom, mobilnom a cenovo dostupnom balení vhodné pre vyššie súťaž.

Kód: AC100077279
hokejové rukavice CCM Tacks XF 80 11
Novinka
152,04 € –13 %
132,27 €

Rukavice CCM Tacks XF 80 sú fantastickou voľbou pre hráčov, ktorí hľadajú skvelú rovnováhu ochrany a výkonu za prijateľnú cenu.

Kód: AC100077230
hokejové rukavice CCM Tacks XF 12
Novinka
od 152,04 €–13 %
Rukavice CCM Tacks XF Sr
Na objednávku – termín upresníme
od 132,27 €

Rukavice CCM Tacks XF sú dokonale navrhnuté pre profi hráčov, ktorí potrebujú ochranu a pohodlie na elitnej úrovni bez toho, aby museli minúť balík.

Kód: AC100077194
detské hokejové korčule CCM Tacks XF80
Novinka
179,88 € –12 %
158,29 €

Detské korčule CCM Tacks XF 80 ponúkajú neuveriteľné množstvo výkonu a pohodlia za dostupnú strednú cenu.

Kód: AC100076688
juniorské hokejové korčule CCM Tacks XF80
Novinka
334,20 € –13 %
Korčule CCM Tacks XF 80 Jr
Momentálne nedostupné
290,75 €

Korčule CCM Tacks XF 80 ponúkajú neuveriteľné množstvo výkonu a pohodlia za dostupnú strednú cenu.

Kód: AC100076682
hokejové korčule CCM Tacks XF80
Novinka
451,32 € –13 %
Korčule CCM Tacks XF 80 Int
Externe skladom (>3 ks)
392,64 €

Korčule CCM Tacks XF 80 ponúkajú neuveriteľné množstvo výkonu a pohodlia za dostupnú strednú cenu.

Kód: AC100076670
hokejové korčule CCM Tacks XF80
Novinka
552,48 € –13 %
Korčule CCM Tacks XF 80 Sr
Externe skladom (>3 ks)
480,65 €

Korčule CCM Tacks XF 80 ponúkajú neuveriteľné množstvo výkonu a pohodlia za dostupnú strednú cenu.

Kód: AC100076653
brankárske nohavice CCM Axis F9 1
Novinka
244,32 € –13 %
212,55 €

Brankárske nohavice CCM Axis F9 sú novým modelom 2024 z radu Axis používané profi brankármi po celom svete.

Kód: AC100077593
brankárske nohavice CCM Axis F9 1
Novinka
272,52 € –13 %
Brankárske nohavice CCM Axis F9 Sr
Externe skladom (>3 ks)
237,09 €

Brankárske nohavice CCM Axis F9 sú novým modelom 2024 z radu Axis používané profi brankármi po celom svete.

Kód: AC100077585
juniortské brankárske nohavice CCM Axis F5 1
Novinka
225,48 € –13 %
Brankárske nohavice CCM Axis F5 Jr
Externe skladom (>3 ks)
196,16 €

Juniorské brankárske nohavice CCM Axis F5 sú vynikajúcim modelom 2024 z radu Axis používané brankármi po celom svete.

Kód: AC100077599
brankárske nohavice CCM Axis XF 1
Novinka
622,68 € –13 %
541,73 €

Profesionálne brankárske nohavice CCM Axis XF sú top modelom 2024 z radu Axis používané profi brankármi po celom svete.

Kód: AC100077573
plastový úchyt na mriežku CCM
2 €

Úchyt CCM na bok prilby pomáha zaistiť hokejovú mriežku alebo celý štít.

Kód: AC100065819
predný úchyt na mriežku CCM
2 €

Predný kovový úchyt k prilbe s horným klipom.  

Kód: AC100065810
juniorské brankárske betóny CCM Axis F9 1
Novinka
1 262,16 € –12 %
Brankárske betóny CCM Axis F9 Sr
Externe skladom (1 ks)
1 110,70 €

Najnovší vývoj v rade chráničov CCM orientovaných na motýľa, chrániče Axis F9, boli navrhnuté tak, aby zvýšili rýchlosť pohybu, stabilitu motýľa a vystreľovali puky od...

Kód: AC100077389
juniorské brankárske betóny CCM Axis F5 2
Novinka
633,96 € –10 %
Brankárske betóny CCM Axis F5 Jr
Externe skladom (2 ks)
570,56 €

Najnovší vývoj v rade chráničov CCM orientovaných na motýľa, chrániče Axis F5, boli navrhnuté tak, aby zvýšili rýchlosť pohybu, stabilitu motýľa a vystreľovali puky od bránkoviska.

Kód: AC100077446
brankárske betóny CCM Axis XF Pro
Novinka
2 717,76 € –13 %
Brankárske betóny CCM Axis XF Sr
Externe skladom (1 ks)
2 364 €

Brankárske betóny CCM Axis XF sú najnovší vývoj v rade chráničov CCM orientovaných na motýľa, chrániče Axis XF, boli navrhnuté tak, aby zvýšili rýchlosť pohybu, stabilitu motýľa...

Kód: AC100077385
brankárska hokejka CCM Axis XF 70
Novinka
201,96 € –12 %
177,72 €

Brankárska hokejka CCMAxis XF 70 sa môže pochváliť úplne novým profilom s nízkou ohybnosťou a mäkším shaftom, ktorý pomáha brankárom vynikať v ich prihrávkach a manipulácii s...

Kód: AC100077070
brankárska hokejka CCM Axis XF 70
Novinka
211,32 € –12 %
185,96 €

Brankárska hokejka CCMAxis XF 70 sa môže pochváliť úplne novým profilom s nízkou ohybnosťou a mäkším shaftom, ktorý pomáha brankárom vynikať v ich prihrávkach a manipulácii s...

Kód: AC100077068
brankárska hokejka CCM Axis XF 70
Novinka
225,48 € –12 %
198,42 €

Brankárska hokejka CCMAxis XF 70 sa môže pochváliť úplne novým profilom s nízkou ohybnosťou a mäkším shaftom, ktorý pomáha brankárom vynikať v ich prihrávkach a manipulácii s...

Kód: AC100077064
brankárske chrániče kolien CCM XF Pro
Novinka
187,80 € –13 %
163,38 €

Brankárske chrániče kolien CCM XF Pro sú najlepšie chrániče kolien, ktoré CCM aktuálne ponúka.

Kód: AC100077605
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 10 - 446 položiek celkom