SmellWell pohlcovač pachov

Kód: 7203/ACT
Značka: SmellWell
13,90 € / ks

Zvoľte variant

Osviežujúce vložky SmellWell riešia zdroj problému tak, že účinne absorbujú vlhkosť a eliminujú prostredie pre vznik baktérií a zápachu.

Detailné informácie

SmellWell: Active Black Zebra
Skladom (>3 ks) | 7203/ACT
Môžeme doručiť do: 30.5.2024
13,90 € / ks
SmellWell: Active White Stripes
Skladom (>3 ks) | 7203/ACT2
Môžeme doručiť do: 30.5.2024
13,90 € / ks

Podrobný popis

PRÍRODNÉ RIEŠENIE, KTORÉ FUNGUJE

Zlý zápach spôsobujú baktérie, ktorým sa darí vo vlhkom prostredí. Osviežujúce vložky SmellWell idú k zdroju problému tým, že účinne absorbujú vlhkosť a eliminujú prostredie pre vznik baktérií a zápachu. Žiadna vlhkosť, žiadne baktérie, žiadny zápach. Takto to funguje.

SILNÝ POHLCOVAČ ZÁPACHU A VLHKOSTI

Spolupracujeme s prvotriednymi značkami, profesionálnymi športovcami a šťastnými amatérmi. Našimi ambasádormi sú ultrabežci, triatlonisti, športovci CrossFit, bojovníci UFC, extrémni lyžiari, profesionálni futbalisti a hokejisti , ako aj dobrodruhovia a hľadači duše z celého sveta. Neustále hľadáme nové spolupráce, výzvy a spôsoby, ako zmeniť svet k lepšiemu.

ŽIADNA PLANÉTA B

Chceme povzbudiť každého aktívneho človeka na svete, aby sa staral o svoju obľúbenú výstroj, aby zostala čerstvá a vydržala dlhšie. Aby sme nemuseli neustále kupovať nové. Najväčší rozdiel pre životné prostredie je starať sa o svoje veci, aby vydržali dlhšie, a to je to, čo nás poháňa. Vyzývame spotrebiteľov, značky a organizácie, aby sa k nám pridali a vytvorili pozitívny vplyv na našu planétu.

Tento produkt je 100 % klimaticky neutrálny a vyrábaný z udržateľných a recyklovateľných materiálov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť SmellWell bola založená v roku 2012 vo Švédsku v dôsledku páru zapáchajúcich futbalových topánok. Po vyskúšaní dostupných možností na trhu, ktoré problém iba zakrývali, sme sa spojili s vedcami a vyvinuli sme vlastný vzorec šetrný k našej planéte, ktorý ide k zdroju problému a skutočne funguje. Výrobky sa dnes predávajú na celom svete vo viac ako 6 000 obchodoch.

Značka SmellWell sa buduje vďaka silnej komunite spolutvorcov a ambasádorov, ktorých spája vášeň pre aktívny životný štýl a udržateľný život.

Značka spolupracuje s prvotriednymi značkami, profesionálnymi športovcami a šťastnými amatérmi. Ambasádormi sú ultrabežci, triatlonisti, športovci CrossFit, bojovníci UFC, extrémni lyžiari, profesionálni futbalisti a hokejisti , ako aj dobrodruhovia a hľadači duše z celého sveta.