Detská hokejka Sher-Wood REKKER Legend Pro

Kód: 2314211-9
Značka: SHER-WOOD
99 € –10 %
Detská hokejka Sher-Wood REKKER Legend Pro
99 € –10 % 89,10 € / ks

Zvoľte variant

Každý aspekt hokejky Sher-Wood Legend Pro bol tento rok povýšený ako neochvejný záväzok k výkonu.

Detailné informácie

Strana: ľavá ruka dole (ľavačka), Tvrdosť: 25 Flex, Typ zahnutia: PP28
Momentálne nedostupné | 2314211-9
99 €
89,10 € / ks
Strana: pravá ruka dole (pravačka), Tvrdosť: 25 Flex, Typ zahnutia: PP28
Momentálne nedostupné | 2314211-10
99 €
89,10 € / ks

Podrobný popis

Hokejka Sher-Wood Rekker Legend Pro tento rok predstavuje revolučný kužeľový hriadeľ Ergo Taper Shaft (ETS) a inovatívny profil DuoFire Flex Profile dve výrazné vylepšenia. ETS predstavuje herne zmenený trojzónový shaft, ktorý zlepšuje ovládanie hokejky, pohodlie a účinnosť uvoľnenia strely. Podobne aj DuoFire Flex Profile využíva špičkový dvojzónový nízky bod ohybu, ktorý zachováva bleskovo rýchly krátky nábeh a zároveň poskytuje ešte väčšiu rýchlosť strely pri väčších výstreloch.

Jadro čepele VR92, prevzaté z rady Code, integruje kompletnú tlmiacu vrstvu I92. Táto dômyselná kombinácia udržuje tuhý celkový profil vďaka dvojitým vnútorným podporným mostíkom, no ďalšie vrstvy uľahčujú manipuláciu s pukom ako predtým.

V neposlednom rade sa Legend Pro môže pochváliť len tými najlepšími materiálmi od Sherwood, vrátane BlackLine XXV Carbon Fiber. Tento elitný materiál je neuveriteľne tenký a citlivý, čo umožnilo procesu FeatherLite XT vytvárať extrémne tenké vzory vrstvenia, ktoré dosahujú hmotnosť pod 400 gramov bez kompromisov v odolnosti alebo pocite. Ak chcete skutočne vynikajúcu hokejku s akou hrá napríklad aj Connor Bedard, tak Legend pro stojí určite za to.

Dĺžka hokejky: 129,5 cm

Predchádzajúce modely: Rekker Legend 2, M80 / EK345 / EK40

Top model v kategórii Sher-Wood Rekker pre sezónu 2023/24

Nižší model Rekker Legend 1

Dodatočné parametre

Kategória: Kompozitové hokejky
Modelový rad: Rekker
Strana: ľavá ruka dole (ľavačka), pravá ruka dole (pravačka)
Tvrdosť: 25 Flex
Typ zahnutia: PP28

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Sherwood hockey je uznávaná kanadská značka v hokejovom svete, známa svojimi vysokokvalitnými výrobkami a snahou o inovácie. S dlhou históriou výroby jedných z najlepších hokejok v hre, táto spoločnosť neskôr rozšírila svoju ponuku o kompletný sortiment vybavenia pre hráčov všetkých úrovní. Produkty Sherwood sú navrhnuté so zameraním na pohodlie, výkon a odolnosť, s inovatívnymi prvkami, ako sú optimalizované kick pointy, pokročilá konštrukcia z uhlíkových vlákien a zvýšená mobilita.