Brúsenie korčúľ v Bratislave (otvárame 15.2. 2019)

V novo-otvorených priestoroch v mestskej časti Ružinov vám vždy zaručíme profesionálne nabrúsenie korčúľ. Brúsime hokejové korčule, ako aj krasokorčuliarske a univerzálne korčule na verejné korčulovanie.

Kvalitné nabrúsenie garantuje prvotriedna brúska Švédskej výroby Pro-Sharp, ktorú používajú aj profesionálni hráči NHL. Diamantový kotúč zaručí precízne nabrúsenie, ktoré dlho vydrží. Vďaka tomu bude vaše korčuľovanie ostré, čisté a stabilné zároveň. Najmodernejší upínací mechanizmus zabezpečuje automatické centrovanie. Vďaka tomu budú vaše korčule dôkladne a súmerne nabrúsené po celej dĺžke noža.

Nabrúsenie vieme vykonať presne podľa vašich potrieb, kedže disponujeme brúsnymi kotučmi s rôznym polomerom výbrusu. Znamená to, že upravíme hĺbku žliabku na noži a teda korčula bude ochotnejšie akcelerovať, zatáčať, či dosahovať maximálnu rýchlosť na ľade. 

Okrem tradičného brúsenia korčúl sa špecializujeme aj na tzv. profilovanie, vďaka ktorému posuniete svoje korčuliarske schopnosti o level vyššie. Jednoducho vám profil noža korčule upravíme podľa vášho štýlu korčuľovania či hráčskeho postu. Na ľade tak budete rýchlejší, obratnejší a takisto aj citeľne stabilnejší.

Ak máte pocit, že na ľade strácate istotu, nemáte úplnú oporu v prudkých zákrutách, či zažívate pocit straty stability a kontroly, príďte k nám na Záhradnícku 95 v Bratislave, kde vám korčule nabrúsime k vašej spokojnosti.

Brúsenie kurčúl v Bratislave, na ktoré sa môžete spoľahnúť, nájdete tu: 

KEDY KORČULE BRÚSIŤ ?