Tričko '47 ECHO TEE IMPRINT Las Vegas Golden Knights

Kód: 2831394-5
Značka: ´47 Brand
30 € / ks

Zvoľte variant

Toto tričko vystihuje klasickú hokejovú NHL kultúru. Keď ho máte na sebe, ľudia vidia, že máte odvahu, ste húževnatí a máte zmysel pre fair-play.

Detailné informácie

Farba: čierna, Veľkosť: L
Momentálne nedostupné | 2831394-5
30 € / ks
Farba: čierna, Veľkosť: XL
Momentálne nedostupné | 2831394-6
30 € / ks

Podrobný popis

Existuje spôsob, ako všetkým ukázať svoje hokejové korene? Toto tričko vystihuje klasickou NHL hokejovú kultúru. Keď ho máte na sebe, ľudia vidia, že máte odvahu, ste húževnatí a máte zmysel pre fair-play. Jediný spôsob, ako sa držať toho najlepšieho je držať sa klasiky. 

Oficiálne licencovaný produkt NHL

Dodatočné parametre

Kategória: Hokejové tričká a NHL tričká
Farba: čierna
Nhl: Vegas Golden Knights
Veľkosť: S, L, XL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

'47 alebo často označovaná ako 47 Brand, je súkromná Americká odevná značka, ktorú v roku 1947 založili bratia Henry a Arthur D'Angelovci, talianski prisťahovalci. Tieto jednovaječné dvojčatá sa narodili v talianskom meste Orsogna v roku 1926. Do Spojených štátov prišli v roku 1938 ako dvanásťroční a čoskoro začali predávať rôzne predmety vrátane vlajočiek a iných reklamných predmetov Boston Red Sox na uliciach v blízkosti Fenway Parku, kde hrá práve tento tím.

Spoločnosť '47 má licencie na výrobu šiltoviek, odevov a doplnkov pre najvyššiu profesionálnu bejzbalovú ligu (MLB) Národnú basketbalovú asociáciu (NBA), Národnú hokejovú ligu (NHL), Národnú futbalovú ligu, Národnú rugbyovú ligu a viac ako 900 vysokoškolských inštitúcií v Spojených štátoch.

V roku 2010 spoločnosť Twins Enterprise zmenila svoj názov na 47 Brand. V roku 2015 z názvu "47 Brand" vypustili slovo "brand". Často sa však v rôznych publikáciách stále uvádza ako "'47 Brand" , "'47 " alebo "Twins Enterprise".