Speed Radar Potent Hockey

Kód: 108445
Novinka
Značka: POTENT HOCKEY
99 € / ks 99 € / 1 ks
Tovar vám príde do 4 pracovných dní (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Radar na meranie rýchlosti strely Potent Hockey je dokonalým nástrojom pre hokejových nadšencov, hráčov juniorskej a seniorskej ligy a rodičov, ktorí chcú sledovať silu a rýchlosť striel.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka prenosnému a ľahko použiteľnému dizajnu môžete trénovať kedykoľvek a kdekoľvek, či už trénujete sami alebo so spoluhráčmi. Prehľadný displej radarovej pištole je vďaka veľkému červenému displeju čitateľný až zo vzdialenosti 10 metrov. Táto radarová pištoľ je ideálna nielen na ľadový hokej, ale môžete ju používať aj pri iných športoch, ktoré môžete hrať mimo sezóny. Môže ľahko merať rýchlosť streľby, úderov a nadhodov, čo z neho robí univerzálny nástroj pre športovcov v rôznych športoch. Posuňte svoj tréning na vyššiu úroveň.

Radar má dosah približne 12 metrov.

Vyžaduje 5x AA batérie (nie sú súčasťou balenia).

Dodatočné parametre

Kategória: Strelecké dosky a plochy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Potent Hockey je špičkovým výrobcom hokejových tréningových pomôcok na celom svete a spolupracuje s niektorými z najväčších hokejových značiek. Za posledných 12 rokov značka získala viac ako 60 patentov na tréningové technológie. Spoločnosti dôveruje viac ako 100+ hráčov NHL, a tisíce mladých hokejistov a trénerov.