Hokejové rukavice Warrior Covert QRE10 Sr

Kód: HG-Q10GS0-5
Značka: WARRIOR
229 € –47 %
Hokejové rukavice Warrior Covert QRE10 Sr
229 € –47 % 120 € / ks

Zvoľte variant

Novinka pre rok 2020 Warrior predstavuje ďalšiu generáciu svojej nesmierne populárnej rady Covert, rukavice Covert QRE 10, doplnené o vylepšenia a nové technológie, ktoré hráčov priťahujú späť.

Detailné informácie

Farba: červená, Veľkosť rukavice: 13"
Vypredané | HG-Q10GS0-5
229 €
120 € / ks

Podrobný popis

Rukavice Covert QRE 10 ponúknu profil Warrior's Covert Taper Fit, ktorý sa prispôsobí prirodzenému tvaru ruky a zápästia hráča, ktorý maximalizuje mobilitu a ochranu. Pomáha pri tom úplne nová manžeta AXYFlex V2, ktorá ponúka maximálnu voľnosť zápästia pri manipulácii s pukom a streľbe, pričom stále ponúka plnú ochranu proti porezaniu; ako aj palec AXYFlex, ktorý pomáha pri mobilite a obratnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Hokejové rukavice
Farba: červená
Modelový rad: Covert
Veľkosť rukavice: 13"

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Už od roku 1992 americká spoločnosť Warrior Hockey stojí na čele inovácií v oblasti hokejového vybavenia a dodáva vysoko výkonnú výstroj, ktorej dôverujú hráči na celom svete. Od prémiových hokejok a rukavíc až po špičkovú ochrannú výstroj a oblečenie, Warrior Hockey ponúka komplexný sortiment navrhnutý tak, aby zvyšoval výkonnosť hráčov na ľade. Prostredníctvom strategickej spolupráce s elitnými športovcami a využívaním najmodernejších technológií spoločnosť Warrior neustále posúva hranice a poskytuje produkty, ktoré zvyšujú výkonnosť aj pohodlie. Vďaka silnému záväzku k dokonalosti a vášni pre hru zostáva Warrior Hockey voľbou pre hokejových nadšencov, ktorí hľadajú špičkové vybavenie.