1053138

Na sklade Ak treba tovar expresne doručiť do 24 hodín treba pre istotu overiť dostupnosť

59 €

110 €

51 € (46%)

Spresnite výber produktu

ks

Hokejové rukavice BAUER Vapor X900 patria medzi rukavicami medzi top triedu, čoho dôkazom je že boli vyvinuté prostredníctvom spolupráce so skutočnými profesionálmi. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Rukavice sú anatomicky tvarované, vďaka čomu sa prispôsobia ruke každého hráča, poskytujú perfektnú ochranu a mobilitu zápästia.

Hokejové rukavice Bauer Vapor X900 Lite sú segmentované do viacerých častí, aby sa dosiahla vynikajúca spolupráca zápästia a hokejky.

Vonkajší materiál tvorí odolná syntetická koža a pružný materiál Cable Mesh, ktorý dodáva rukavici lepšiu pružnosť a ľahkosť zároveň.

Vonkajšiu  a vnútornú ochranu ruky zabezpečuje pena trojitej hustoty a vložené plastové diely z PE materiálu na hornej strane rukavíc a prstov, ktoré hráča maximálne ochránia proti úderom a zásahom.

Chránič palca s názvom Free Flex Lock Thumb – je patentovaná dvojdielna konštrukcia poskytujúca maximálnu ochranu a pohyblivosť

Články na prstoch zabezpečujú vynikajúci cit a flexibilitu ruky, prsty sa môžu plynulejšie pohybovať, zabezpečujú pevnejší úchop a ovládanie hokejky.

Rukavice sú v časti dlane vyrobené zo špičkového materiálu AX SUEDE QUATTRO, ktorého základom sú trojité vlákna zabezpečujúce výnimočne jemný cit a trvanlivosť. Technológia 37,5™ – špeciálna antibakteriálna podšívka vnútri rukavice skvele odvádza vlhkosť, reguluje telesnú teplotu, odparuje pot a zabraňuje vzniku zápachu a udržuje ruky v suchu.

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 3