1053082

Na objednávku Záleží od dostupnosti objednaného tovaru (1-5 dní)

185 €

Spresnite výber produktu

ks

Hokejové rukavice Bauer Nexus 2N patria medzi vyšší rad modelov chráničov tretej generácie tradične vybavenej kvalitnými prvkami. Hokejové rukavice Bauer Nexus 2N predstavuje novú konštrukciu rukavíc, ktorú Bauer prevzal priamo od profesionálov. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Články prstov sú navrhnuté zo špeciálnej priedušnej sieťoviny a môžu sa pochváliť tradičným ale zato perforovanou vrstvou. Výsledkom je veľmi pohodlná, priedušná a odolná konštrukcia prstov, ktorá sa konečne dostala z NHL do maloobchodov.

Novinkou modelu hokejových rukavíc Bauer Nexus 2N je dizajn nastaviteľného rozdelenia manžiet, ktorý umožňuje hráčom prispôsobiť, nakoľko otvorený alebo uzavretý bude otvor manžety. Vnútorne sa manžeta môže popýšiť PE vložkami pre ešte lepšiu ochranu a manévrovanie s hokejkou.

Zvyšok ochranného obalu rukavíc tvorí duálna EPP pena s niekoľkými PE vložkami.

EPP pena zohráva dôležitú úlohu pri odstraňovaní energie nárazov, ale oproti klasickej pene je oveľa lahsia.

Hokejové rukavice Bauer Nexus 2N vynikajú aj vďaka technológii Palm Quattro Pro Grip Palm, ktorá v sebe spája moderné technológie s klasickým vzhľadom. Ide o špeciálny materiál vyrobený spoločnosťou AX Suede, ktorý poskytuje takú priľnavosť, reguláciu vlhkosti o ktorých  mohli staršie modely len snívať.

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 3