1050840

Na objednávku Záleží od dostupnosti objednaného tovaru (1-5 dní)

80 €

150 €

70 € (47%)

Spresnite výber produktu

ks

Hokejové nohavice Bauer Supreme S190 boli navrhnuté pre profesionálov. Nohavice poskytujú maximálnu ochranu pred silnými nárazmi, vynikajú svojou nízkou hmotnosťou, neobmedzujú mobilitu, majú flexiblný strih ktorý sa dokonalé prispôsobí telu a hráčskemu štýlu jednotlivca. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Nohavice Hokejové nohavice Bauer Supreme S190 v sebe spájajú skvelé technológie, ktoré spoločnosť Bauer vyvíja v priamej spolupráci s tými najlepšími.

Vonkajší materiál nohavíc disponuje odolným 400D Nylonom, ktorý zaručuje extra ochranu proti nárazom, zároveň je priedušný a udržuje hráča v komforte.

Chránič je v segmente panvy a obličiek vystužený lisovanou MD penou a plastovými vložkami, ktoré zabezpečujú vynikajúcu úroveň ochrany. V segmente chrbtice používa špičkové materiály. PORON® XRD™ je ľahká super ochranná pena, ktorý dokáže pojltiť až 90% nárazov, HD pena vysokej hustoty s PE plastovými výstužami.

Jednoduché zapínanie nohavíc je riešené páskou s plastovou prackou a so suchým zipsom.

Teplo-regulujúca podšívka Thermo Max sa postará o suchý pocit a antibakteriálna vrstva zaistí sviežosť a ochráni proti baktériám.

Vyšité logo Bauer.

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 6