- 5% Novinka Doprava zadarmo Brúsenie zadarmo

15 bodov do vernostného systému

P00471

Prijímame predobjednávku Tovar je ceste ku nám

765 €

806 €

41 € (5%)

Spresnite výber produktu

ks

Top model od CCM SUPER TACKS rada korčúľ AS3 PRO je to najlepšie, čo CCM v rade SuperTacks ponúka! Určené sú pre tých najnáročnejších hráčov. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Jednodielny skelet topánky je o čistom výkone. Vďaka tejto technológii je prenos energie viac priamy a s tesnejšie obopínajúcou topánkou sú nohy hráča o poznanie rýchlejšie. Prvotriedne uhlíkový kompozit zaisťuje výnimočný prenos energie. Presne obopne prednú časť chodidla po celom obvode, pätu aj členok v rozsahu 360 stupňov. Super odľahčené, tepelne tvarovateľné a pritom tuhé jadro topánky generuje maximálny korčuliarsky výkon. Vysoko funkčný materiál vnútri topánky odvádza vlhkosť, udržuje nohu v suchu, odľahčuje korčuľu a zaisťuje špičkovú odolnosť proti oderu a opotrebovaniu.

Komfortná výstielka - vstrekované PROFI JEMNÉ KONTÚRY: Jednodielny vstrekovaný chránič šliach pohodlne obopína chodidlo a členok a širšia výstielka v hornej časti topánky pridáva na jej odolnosti. Pamäťová pena s rôznou hustotou: Symetrické penové čalúnenie sa prispôsobí anatomickému tvaru nohy pre pohodlné a presné obopnutie. VYMENITEĽNÝ ANATOMICKÝ JAZYK s penovou OCHRANOU PROTI zarezávaniu: Nový vymeniteľný jazyk s hrúbkou 7 mm s asymetrickým bodom ohybu dokonalejšie kopíruje tvar nohy pre väčšie pohodlie a vylepšenú ochranu proti zarezávaniu šnúrok. Pre vylepšený prenos energie z noža do topánky slúži odľahčená kompozitná medzipodrážka. Holder noža zo systémom BladeLock pre rýchle uvoľnenie noža. Korčula je dodávaná s prémiovým nožom XS Blade so špeciálnou oxidovou úpravou, ktorá predlžuje životnosť ostria a dodáva nožmi pevnosť, a o 12% predĺženou výškou v porovnaní so štandardnými nožmi pre účinnejšie zatáčanie i výkon.

Kontaktujte nás!

Príslušenstvo 5
Alternatívne produkty 10