- 5% Novinka Doprava zadarmo Brúsenie zadarmo

11 bodov do vernostného systému

P00486

Prijímame predobjednávku Tovar je ceste ku nám

582 €

612 €

30 € (5%)

Spresnite výber produktu

ks

Absolútna novinka od CCM korčule SuperTacks AS3 sú druhým modelom modelovej rady SuperTacks pre sezónu 2020. Určené sú pre tých najnáročnejších hráčov. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Jednodielny skelet topánky je o čistom výkone. Vďaka tejto technológii je prenos energie viac priamy a tesnejšie obopínajúcou topánkou sú nohy hráča o poznanie rýchlejšie. Odľahčený kompozitný materiál NHL kalibru. Topánka presne obopne prednú časť chodidla po celom obvode, pätu aj členok v rozsahu 360 stupňov. Odľahčené, tepelne tvarovateľné, a pritom tuhé jadro generuje maximálny korčuliarsky výkon. Vysoko funkčný materiál odvádzajúci vlhkosť udržuje nohu v suchu, odľahčuje korčuľu a zaisťuje vylepšenú odolnosť proti oderu a opotrebovaniu. Komfortná výstielka - vstrekované PROFI JEMNÉ KONTÚRY: Jednodielny vstrekovaný chránič šliach pohodlne obopína chodidlo a členok a širšia výstielka v hornej časti topánky pridáva na jej odolnosti. Pamäťová pena s rôznou hustotou: Symetrické penové čalúnenie sa prispôsobí anatomickému tvaru nohy pre pohodlné a presné obopnutie.

VYMENITEĽNÝ ASYMETRICKÝ JAZYK TRITECH FLEX s penovou OCHRANOU PROTI zarezávaniu: Nový vymeniteľný asymetrický jazyk s hrúbkou 7 mm s vylepšenou ochranou proti zarezávaniu šnúrok sa plne prispôsobí tvaru nohy. Pre vylepšený prenos energie z noža do topánky slúži odľahčená kompozitná medzipodrážka. Holder noža zo systémom BladeLock pre rýchle uvoľnenie noža. Stielka CCM Ortholite® ULTRALITE ™ je ultra odľahčená pre mimoriadne pohodlie a oporu. NÔŽ - XS Blade (nerezový) zabezpečuje trvanlivosť ostria pre dlhodobú výkonnosť.

Kontaktujte nás!

Príslušenstvo 5
Alternatívne produkty 10