- 5% Novinka Doprava zadarmo Brúsenie zadarmo

8 bodov do vernostného systému

P00473

Prijímame predobjednávku Tovar je ceste ku nám

424 €

446 €

22 € (5%)

Spresnite výber produktu

ks

Korčule SuperTacks 9380 sú tretím modelom modelového radu korčúľ SuperTacks. Určené sú pre náročných hráčov.

viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Korčule je vyrobená systémom ergonomického tvarovania pre dokonale sadnutie topánky. Odľahčený kompozitný materiál NHL kalibru robí korčuľu extrémne ľahkou. Odľahčené, tepelne tvarovateľné, a pritom tuhé jadro generuje vynikajúci korčuliarsky výkon. RÝCHLOSCHNÚCA TECHNOLÓGIA TOTALDRI s oderuvzdorným vystužením DURAZONE: Vysoko funkčný materiál odvádzajúci vlhkosť udržuje nohu v suchu, odľahčuje korčuľu a zaisťuje vylepšenú odolnosť proti oderu a opotrebovaniu.

Komfortná výstelka - vstrekovanie PROFI JEMNÉ KONTÚRY: Jednodielny vstrekovaný chránič šliach pohodlne obopína chodidlo a členok, širšia výstelka v hornej časti topánky pridáva na jej odolnosti. Výplne ČLENKOV - pamäťová pena s rôznou hustotou: Symetrické penové čalúnenie sa prispôsobí tvaru nohy pre pohodlné a presné obopnutie.

VYMENITEĽNÝ ASYMETRICKÝ JAZYK DVOJITEJ HUSTOTY s OCHRANOU PROTI zarezávaniu: Filc s hrúbkou 10 mm so spevňujúcimi vrstvami pre vylepšené pohodlie a ochranu. Vstrekovanie DVOJITÁ PODRÁŽKA vystužený TPU so systémom odvetrávania: Odľahčená a pritom tuhá konštrukcia vylepšuje prenos energie, zatiaľ čo systém odvetrávania odvádza vlhkosť von z topánky. Holder noža zo systémom BladeLock pre rýchle uvoľnenie noža. NÔŽ - XS Blade (nerezový) zabezpečuje trvanlivosť ostria pre dlhodobú výkonnosť.

Kontaktujte nás!

Príslušenstvo 5
Alternatívne produkty 9