- 10% Doprava zadarmo

2 body do vernostného systému

1053014

Na objednávku Záleží od dostupnosti objednaného tovaru (1-5 dní)

135 €

150 €

15 € (10%)

Spresnite výber produktu

ks

Hokejové chrániče ramien Bauer Vapor X900 Lite boli navrhnuté pre hráčov hľadajúcich extrémne ľahkosť a ochranu jednom. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Zhotovené zo špeciálnej peny HyperLite, hokejové chrániče ramien Bauer Vapor X900 Lite hráčovi poskytnú dokonalú ochranu a to tak, že rozptyľujú nárazy s vysokou energiou.

Pridaným bonusom týchto hokejových chráničov je, že pena HyperLite bola navrhnutá tak, aby odvádzala vodu, ktorá sa tak nedostane dovnútra a chrániče zostávajú počas hry ľahké.

Model Bauer Vapor X900 Lite stavil na špičkovú technológiu spoločnosti s názvom Free Flex naplno a to v štyroch segmentoch chrániča ramien: predná časť, zadná časť, kĺbová kosť a biceps. Vďaka tejto technológii Free Flex hráč nestráca na mobilite a ochrane keďže sa jednotlivé segmenty môžu od seba nezávisle pohybovať.

Hokejové chrániče ramien Bauer Vapor X900 Lite sú taktiež doplnené technológiou ThermoMax, ktorá pomáha regulovať vlhkosť a technológiou Sanitized, ktorá zabraňuje vzniku baktérii a následného zápachu a poskytuje hráčovi pohodu.

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 10