- 10% Doprava zadarmo

2 body do vernostného systému

1053012

Na objednávku Záleží od dostupnosti objednaného tovaru (1-5 dní)

125 €

139 €

14 € (10%)

Spresnite výber produktu

ks

Novinka pre rok 2018 a top model rady VAPOR. Hokejové chrániče ramien BAUER VAPOR 1X boli navrhnuté pre profesionálov. Chrániče sú anatomicky tvarované a dajú individuálne nastaviť, vďaka čomu sa prispôsobia každému. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Odľahčená konštrukcia z viacerých častí perfektne sadne na telo bez toho, aby obmedzovala pohyb hráča. Špeciálna technológia Curv® composite je zložkou ochrannej vrstvy chrániacej hrudník. Tento materiál je známy svojou ľahkosťou a zároveň pevnosťou vďaka čomu znižuje hmotnosť chráničov a poskytuje dokonalú ochranu.

Rovnaký materiál je tiež použitý aj na korčuliach Bauer 1X. Dodatočnú ochranu tela a mobilitu zároveň zabezpečujú výstuže na ramenách, hrudníku, bicepsy a chrbtici.

Hokejové chrániče ramien Bauer Vapor 1X Lite  používajú technológiu FREE FLEX, vďaka ktorej sadnú každému hráčovi.

Hokejové chrániče ramien Bauer Vapor 1X Lite  s FREE FLEX konštrukciou, ktorá umožňuje vynikajúce individuálne nastavenie.

Podšívka s 37,5™ Technology bola navrhnutá tak, aby regulovala teplotu, odparovala vlhkosť až 5 x rýchlejšie a zamedzovala vzniku nepríjemného pachu. Samozrejmosťou je antibakteriálna vrstva.

Zapínanie pomocou suchých zipsov a pásov.

Veľkosť
Junior S, Junior M, Junior L

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 7