1053040

Na sklade Ak treba tovar expresne doručiť do 24 hodín treba pre istotu overiť dostupnosť

112 €

125 €

13 € (10%)

Spresnite výber produktu

ks

Hokejové chrániče lakťov Bauer Nexus 2N potešia hráčov, ktorý hľadajú maximálne krytie a ochranu bez obmedzenia mobility. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Tieto chrániče sa môžu pochváliť exkluzívnou penou Vent Armor Foam s novou technológiou MDP System, ktorá poskytuje ochranu pred svetlom a prúdením a zabezpečuje dlhú životnosť.

Hokejové chrániče lakťov Bauer Nexus 2N  strategicky používajú penu IX-Foam v lakťovej časti, aby poskytovali prvotriednu ochranu pred nárazmi s vysokou hmotnosťou a nízkou rýchlosťou. Okolo peny IX-Foam sa nachádza vysoko kvalitná perforovaná MD pena, ktorá udržuje hráčov v pohode a suchu.

V prípade nárazov s nízkou hmotnosťou/vysokou rýchlosťou, ako sú napríklad pukové kontakty, Bauer posilnil obojsmerné chrániče bicepsu a predlaktia s anatomicky tvarovanými plastovými vložkami.

Vnútorná vložka hokejových chráničov lakťov Bauer Nexus 2N vyžíva mikrovláknovú technológiu ThermoMax dokonale odvádzajúcu vlhkosť pri hre s vylepšenú antibakteriálnu technológiu Sanitized pre pocit sviežosti a čistoty.

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 7