1053043

Na sklade Ak treba tovar expresne doručiť do 24 hodín treba pre istotu overiť dostupnosť

63 €

70 €

120 €

57 € (48%)

Spresnite výber produktu

ks

Hokejové chrániče holení Bauer Vapor X900 Lite prinášajú ochranu na úroveň hokejovej elity a radosť z hry, keďže sú jednými z najľahších chráničov na trhu. Model X900 Lite je vyrobený z peny HyperLite a HyperLite HD, ktoré hokejistu dokonale ochránia proti nárazom a vďaka svojej ľahkosti uľahčia pochyb po ľade. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Unikátny obojstranný pás Flex Flex je umiestnený v spodnej časti, aby sa mohli hráči lepšie posúvať dopredu.  Hokejové chrániče holení Bauer Vapor X900 Lite zase umožňujú hráčovi agilnejší a stabilnejší postoj.

Hokejové chrániče holení Bauer Vapor X900 Lite  sa môžu popýšiť novou antibakteriálnou technológiou Sanitized®, ktorá zabraňuje zápachu tým, že bráni množeniu baktérii pri potení.

Vysoko výkonná mikrovláknová technológia ThermoMax dodáva hráčovi pocit pohodlia, ale ešte lepšie funguje pri odvádzaní vlhkosti a udržiavaní hráča  v suchu. Nastaviteľný chránič stehien je novým prvkom na línii rovnako, čo dáva hráčovi možnosť vybrať si, ako vysoko alebo nízko chránič sedí na nohe.

Veľkosť holení
15" dospelý, 16" dospelý

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 6