HN72PF2020S18-QN

Na objednávku Záleží od dostupnosti objednaného tovaru (1-5 dní)

160 €


ks

Streetová bránka WinnWell 72". Hokejová tréningová bránka, ktorá má pevnú a stabilnú konštrukciu (2" a 1.5"), super pomôcka pre tréning behom letných mesiacov. Súčasťou balenia je aj pevná polyesterová sieť. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Streetová bránka kanadského výrobcu Winnwell, ktorá dá sa použiť aj pre iné športy ako je florbal, futbal, hokejbal a ďalšie.  Bránka nie je určená pre strelbu hokejovým pukom! Skladacia tréningová bránka Winnwell Quiknet BackStop v oficiálnej veľkosti IIHF (72") je kópia klasickej hokejovej bránky, vďaka pevnej a stabilnej konštrukcii je skvelou pomôckou pri tréningu.

Kovová konštrukcia bránky sa jednoducho zostaví pomocou „Snap Clip“ systému, ktorý drží konštrukciu pohromade. Nepotrebujete žiadne náradie, jednotlivé kusy sa k sebe zacvaknú a máte hotovo. Podľa priloženého návodu zložíte bránku behom pár minút. Rovnako tak môžete bránku rozložiť na jednotlivé časti a uložiť späť do krabice. 

Pevná polyesterová sieť, ale aj tyče bránky sú z odolného materiálu. Sieť je u tohoto modelu uchytená rovnako ako u rady Quik Net pomocou suchých zipov, vďaka ktorým perfektne sieť upevníte a to hlavne rýchlo a jednoducho. Vďaka tomuto super systému sa nemusíte zdržovať s prevliekaním šnúrky.

Ak chcete svoj tréning ešte vylepšiť, odporúčame spolu s bránkou kúpiť tiež streleckú plachtu. Spojením týchto dvoch tréningových pomôcok vytvoríte výborné tréningové prostredie a podmienky pre nácvik hokejových schopností.

Kontaktujte nás!

Príslušenstvo 4
Alternatívne produkty 2