HN54R1010S8

Na objednávku Záleží od dostupnosti objednaného tovaru (1-5 dní)

67 €


ks

Menšia tréningová bránka kanadského výrobcu Winnwell. Hokejová tréningová bránka, ktorá má pevnú konštrukciu (1,0" (2,54 cm), super pomôcka pre tréning behom letných mesiacov. Súčasťou balenia je aj pevná polyesterová sieť.
viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Streetová bránka kanadského výrobcu Winnwell, ktorá dá sa použiť aj pre iné športy ako je florbal, futbal, hokejbal a ďalšie.  Bránka nie je určená pre strelbu hokejovým pukom! Skladacia tréningová bránka Winnwell vo veľkosti (54" - junior) je ideálna pre hráčov, ktorí chcú bránku vhodnú pre prepravu alebo nemajú dosť miesta pre bránku.klasického rozmeru. 

Kovová konštrukcia bránky sa jednoducho zostaví pomocou „Snap Clip“ systému, ktorý drží konštrukciu pohromade. Nepotrebujete žiadne náradie, jednotlivé kusy sa k sebe zacvaknú a máte hotovo. Podľa priloženého návodu zložíte bránku behom pár minút. Rovnako tak môžete bránku rozložiť na jednotlivé časti a uložiť späť do krabice. 

Ak chcete svoj tréning ešte vylepšiť, odporúčame spolu s bránkou kúpiť tiež streleckú plachtu( 54" junior). Spojením týchto dvoch tréningových pomôcok vytvoríte výborné tréningové prostredie a podmienky pre nácvik hokejových schopností.

  • rozmery: 54" x 44" x 20" (137cm x 112cm x 51cm)
  • odolné trubky o priemeru 1,0" (2,54 cm)
  • "snap clip" konštrukcia - pre zostavenie nieje treba náradie, jednotlivé kusy sa iba zacvaknú k sebe
  • odolná polysterová sieť
  • není určená pre strelbu seniorským pukom

Kontaktujte nás!

Príslušenstvo 1