1052225

Na sklade Ak treba tovar expresne doručiť do 24 hodín treba pre istotu overiť dostupnosť

199 €

210 €

11 € (5%)

Spresnite výber produktu

ks

Hokejka Bauer Vapor 1X Lite od spoločnosti Bauer vážiaca len 399 gramov je tak ľahká, až máte pocit, že vo svojich rukách vôbec nič nedržíte. Zároveň je pre svoje vynikajúce technické vlastnosti jedinečným a nenahraditeľným špičkovým modelom pre každého hokejistu. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Vďaka čomu je vlastne taká ľahká? Je to vďaka špeciálnej technológii použitej v čepeli hokejky Advance Carbon Layering, ktorá využíva tenké prémiové vrstvy karbónu TeXtreme a umožňuje hráčovi vypáliť puk o 11% rýchlejšie ako predtým, čím znižuje šance brankára na zachytenie strely do brány.

Technológia eLASTech® zabraňuje tvorbe malých mikrovlákien v hokejke a bráni tzv. "vymäknutiu" hokejky, vďaka čomu hokejka vydrží dlhšie.

Model Vapor 1X Lite je vybavený inovatívnou technológiou QRT +, ktorá využíva v mieste krčka hokejky špeciálne vrstvy uhlíkových vlákien. Pomocou tohto vylepšenia sa čepeľ hokejky pri prudkej prihrávke či vystrelení  "nekrúti" čo umožňuje hráčovi efektívnejšie vystreliť, lepšie prihrať a kontrolovať puk po prihrávke od spoluhráča.

S hokejkou Vapor 1X Lite posuniete vašu hru o triedu vyššie.

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 8