- 9%

1050861

Na objednávku Záleží od dostupnosti objednaného tovaru (1-5 dní)

43 €

47 €

4 € (9%)

Spresnite výber produktu

ks

Hokejové rukavice BAUER Supreme S170 sú vhodným riešením pre amatérskych a poloprofesionálnych hráčov. Ponúkajú kvalitu a výhodnú cenu v jednom. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Hokejové rukavice Bauer Supreme S170 majú tesný strih a vďaka ich anatomickému tvarovaniu sadnú každému, dokonalú ochránia bez toho, aby limitovali pohyb v v zápästí.

Vonkajšok týchto hokejových rukavíc tvorí ľahký Strech Nylon, ktorý je veľmi odolný, perfektne chráni a zároveň je priedušný a umožňuje rukavici dýchať.

Vonkajšiu ochranu ruky tvorí ľahký penový materiál dvojitej hustoty navyše s výstužou s plastovými vložkami, ktoré sa nachádzajú okolo prstov a palca. Vnútro je tvorené taktiež z ľahkej priedušnej peny dvojitej hustoty, výborne chráni proti nárazom a strelám.

Chránič palca zabezpečuje technológia Free Flex Lock Thumb  - ide o patentovanú dvojdielnu konštrukciu, ktorá chráni poskytuje flexibilitu a neobmedzený pohyb počas zápasov.

Hokejové rukavice Bauer Supreme S170 sú na prstoch článkované vďaka, čomu poskytujú výborný cit v ruke na manévrovanie, držanie a ovládanie hokejky.

Dlaň je chránená ľahkým, ale odolným materiálom Grey Nash so Sanitized®.

Vnútorná podšívka vyrobená zo špeciálneho hydrofóbneho materiálu efektívne odvádza vlhkosť a nadbytočné teplo a udržuje ruky hráča v suchu.

Farba
navy modrá, čierno/biela
Veľkosť rukavice
8" dieťa, 9" dieťa

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 1