1057171

Na objednávku Záleží od dostupnosti objednaného tovaru (1-5 dní)

323,10 €

359 €

399 €

75,90 € (19%)

Spresnite výber produktu

ks

Korčule Bauer Supreme 3S PRO sú síce druhým modelom z radu korčúľ Supreme, zároveň sa ale stále jedná o profesionálne korčule, ktoré využívajú profesionálni hráči po celom svete.

viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Korčule Bauer využívajú dlhoročných skúseností vo vývoji a výrobe korčúľ. To sa bezpochyby odráža na spracovaní a všetkých inováciách, s ktorými Bauer rok, čo rok prichádza. 3S Pro predstavuje prémiovú obuv Bauer 3D-Last Curv Composite. Tento pokrokový materiál patrí medzi najlepšie z hľadiska hmotnosti, odozvy a tepelného tvarovania . Zatiaľ čo 3D Curv kompozit vytvára neuveriteľné pohodlie a prispôsobenie, nová asymetrická špička vylepšuje spojenie medzi nohou a korčuľou. Oproti modelu Ultrasonic majú korčule mäkší jazyk, ktorý dovolí nohe voľnejší pohyb.

Nerezový, vysoko odolný nôž Tuuk LS.

Holder Lightspeed Edge.

Komplexný návod ako vybrať hokejové korčule

Komplexný návod ako vybrať hokejové korčule

25. 05. 2018

Vybrať si správne korčule môže pre mnohých predstavovať nemalý problém. Vyznať sa vo všetkých značkách, názvoch či šírkach dá zabrať, hlavne ak uvažujete o kúpe korčulí ktoré vám majú poslúžiť na dlhšiu dobu ako len na jednu sezónu. V tomto článku sa vám budeme snažiť priblížiť a vysvetliť na čo si dať pozor, ako sa vyvarovať základným chybám pri ich výbere, tak aby ste si zvolili korčule presne pre vás.

Kontaktujte nás!

Príslušenstvo 4
Alternatívne produkty 3