1053292-5

Na objednávku Záleží od dostupnosti objednaného tovaru (1-5 dní)

112,50 €

125 €

175 €

62,50 € (36%)

Spresnite výber produktu

ks

Brankárske nohavice Bauer S27 sú dodávané so štandardným vzorom šitia, v ktorom je vložka obrátená opačným smerom, aby poskytla bezzávitový čistý vzhľad. Vnútorné šnurovanie prechádza iba cez časť nohy a nie cez čelnú plochu nohavíc.
viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Vnútorná štruktúra vložky je vyrobená zo štandardnej zmesi peny vysokej hustoty HD a peny MD Foam, ktorá dodáva pevnosť ale tiež umožňuje dostatok flexu v stehne a pod kolenom.

Brankárske nohavice Bauer S27 sú vybavené novým štýlovým páskovým systémom, ktorý je podobný rade hokejových nohavíc Supreme. Vlastný rotačný systém umožňuje plné pripevňovanie pomocou pásky na suchý zips a nastavenie pre extrémne vytáčanie.

CRS popruhy prebiehajú nad a pod lýtka tela pre bezpečné uchytenie a popruhy CRS Anchor sú umiestnené uprostred tela z vonkajšej strany nohy na vnútornú stranu.

Ďalej sú brankárske nohavice Bauer S27 vybavené odnímateľným a nastaviteľným zámkom na kolená, vďaka ktorému sa dokáže brankár vytáčať v páse. Tento doplnok poskytne brankárom možnosť umiestniť zámok na kolená presne tam, kde sa chcú cítiť najbezpečnejšie.

Okrem toho je model S27 dodávaný so štandardným chráničom kolien a stehien, ktorý sa dá pripevniť na nohavice pomocou suchého zipsu alebo sa nosí priamo na nohe pod nohavicami.

Celkovo je model S27 navrhnurý pre hráčov s priemernou úrovňou hry, ktorí hľadajú chránič s dostatočným množstvom novších technológií.

Kontaktujte nás!