ccm-gs-skas3pg-sr-16

Na objednávku Záleží od dostupnosti objednaného tovaru (1-5 dní)

699 €

773 €

74 € (10%)

Spresnite výber produktu

ks

Nové revolučné brankárske hokejové korčule CCM Super Tacks AS3 Pro sú absolútnou novinkou sezóny 2020/21 viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Jednodielny skelet topánky MONOFRAME je o čistom výkone. Vďaka tejto technológii je prenos energie viac priamy a s tesnejším obopínaním topánky sú nohy gólmana o poznanie rýchlejšie. Korčula je tvorená kompozitovým materiálom ROCKETFRAME. Odľahčený kompozitný materiál NHL kalibru. Anatomický tvar presne obopne prednú časť chodidla po celom obvode, pätu aj členok v rozsahu 360 stupňov.
Super odľahčené, tepelne tvarovateľné a pritom tuhé jadro s INDEXOM tuhosťou a VÝKONU 195 generuje maximálny korčuliarsky výkon. Asymetrické TVAROVANÝ FLEXI LÍMEC TOPÁNKY dovoľuje hlbšie ohyb a bleskurýchly presun do obranného postavenia.

JAZYK Z PAMÄŤOVEJ PENY ADPT s penovou OCHRANOU PROTI zarezávaniu zvyšuje pohodlie a zároveň účinne chráni. RÝCHLOSCHNÚCA TECHNOLÓGIA TOTALDRI s oderuvzdorným vystužením DURAZONE je vysoko funkčný materiál odvádzajúci vlhkosť, ktorý udržuje nohu v suchu, odľahčuje korčuľu a zaisťuje vylepšenú odolnosť proti oderu a opotrebovaniu. ODĽAHČENÁ Medzipodrážka pre vylepšený prenos energie z noža do topánky.

Stielku tvorí TVAROVANÁ PENA CCM OrthoLite® s dvojitou hustotou. Odľahčená vložka pomáha lepšie prenášať energiu. HOLDER CCM SPEEDBLADE XSG. Nový držiak so systémom BladeLock pre rýchle uvoľnenie noža. Ten dopĺňa NÔŽ CCM XSG1 BLACK (+ 2MM). Vysoko výkonný nôž so špeciálnou oxidovou úpravou pre dlhšiu životnosť ostria a väčšiu odolnosť voči korózii, ktorý je o 9% vyšší ako predchádzajúca generácia.


        					

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 4