- 3% Novinka

HN31MP-S-2S.B-QN-TG

Na sklade Ak treba tovar expresne doručiť do 24 hodín treba pre istotu overiť dostupnosť

39 €

40 €

1 € (3%)


ks

Detská skladacia bránka na hokej s plachtou brankára Winnwell Mini Set 31". Malá hokejová bránka, ktorá je vyrobená z ľahkej kovovej konštrukcie pre lepšiu stabilitu. Súčasťou balenia sú dve plastové hokejky pre hráča, brankár a loptička.

viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Ľahká, skladacia bránka zo sieťkou poteší každého malého športovca. Mini bránka Winnwell je zárukou niekoľkohodinovej zábavy. Domáca mini bránka by nemala chýbať v žiadnej izbe mladého hokejistu. Je tomu prispôsobená konštrukcia bránky, ktorá je ľahká, ale zároveň zaisťuje potrebnú stabilitu.S bránkou môžu deti ľahko manipulovať, nemusíte sa však báť o odreté podlahy, bránka má plastové podložky.

Jednotlivé kusy konštrukcie do seba jednoducho zacvaknete vďaka systému „snap clip“. Sieť k bránke upevníte pomocí šnúrky, ktorú jednoducho prevlečiete pozdĺž celej bočnej konštrukcie a môžete začať hrať! Montáž zvládne skutočne každý. Veľmi obľúbená pomôcka pre usporiadanie rodinného mini hokeja. Pri obstaraní dvoch kusov brán si môžete v obývačke vytvoriť ihrisko až zo štyrmi hráčmi a dvoma brankármi.

-kovová konštrukcia
-"snap clip" konštrukcia - pre zostavenie nie je treba náradie, jednotlivé kusy sa iba zacvaknú do seba
-odolná polyesterová sieť
-súčasťou balenia sú dve plastové hokejky s loptičkou 
-rozmery: 31" x 18" x 14" Authentic (1.932cm) steel pipes 

Kontaktujte nás!

Príslušenstvo 1