Predstavujeme vám novú hokejku VAPOR HYP2RLITE

Hokejka Bauer Vapor Hyperlite 2 má o 10% tvrdšiu a presnejšiu strelu

l64942a690d3c3-hokejka-bauer-hyp2rlite

Hokejka Bauer Vapor Hyperlite 2 má pokročilú technológiu Advanced Carbon Layering (ACL 2.0) v kombinácii s Hypercore Blade Technology posúva karbónový povrch hokejky na novú úroveň. Vďaka svojim unikátnym vlastnostiam prináša benefit v  ľahkosti hokejky, ktorá teraz váži iba 360 gramov. Kompozitná hokejka je ideálna pre tvrdé a rýchle strely.

Hokejka Bauer Vapor Hyperlite 2 je o 25 gramov ľahšia než predchádzajúci model 

Korčuľovanie s takto ľahkou hokejkou hneď pocítite pri streľbe, nahrávke a miešaní puku. Vďaka technológií ACL 2.0 má lepšie vrstvenie karbónových vlákien a pri zaprení sa do ľadu pri streľbe sa karbón stiahne a následne po uvoľnení sa vlákna natiahnu a puk vymrštia tvrdšie a presnejšie. Čepeľ hokejky bola posilnená o novú technológiu Hypercore Blade Technology, vďaka čomu je čepeľ tuhšia, čo má za následok veľké problémy pre každého brankára.

 u64942dd5d1340-hokejka-bauer-hyp2rlite-1

XE Taper shaft (rúčka) hokejovej rady Vapor Hyperlite disponuje technológiou XE Taper, ktorá je zaujímaván v tom, že čím je hokejka ľahšia ( menej materiálu ), tým táto technológia lepšie funguje. Čo je vlastne technológia XE Taper ? Táto technológia je prevzatá od značky Easton, ktorá robila najlepšie hokejky a vytvorila jedinečný elipsový tvar. Vďaka tomu má hokejka lepšiu flexibilitu v bode ohybu, čo má za následok väčšie prehnutie hokejky a tým pádom tvrdšiu a presnejšiu strelu. To pridáva o 10% percent v rýchlosti vystreleného puku ako u predchádzajúcej generácie Hyperlite. Táto technológia XE Taper zabraňuje v krútení hokejky, čo v preklade znamená 6e s touto hokejkou neminiete svoj cieľ. 

Hokejka sa dá vybrať vo všetkých kategóriach detská (20 flex), juniorská (30, 40, 50 flex), Intermediate (55, 65 flex) a seniorskej (65 - 95 flex)

Hokejka v seniorskej veľkosti (163 cm) bude po novom dostupná aj vo flexe 65 čo bolo v minulosti možné len pre intermediate hokejky.